10 didžiausių pavojų vaikams

Niujorko valstijos sveikatos departamento duomenimis, užsikimšimas yra ketvirta pagrindinė netyčinių mirčių priežastis vaikams iki 5 metų amžiaus. Vartotojų produktų saugos komisijos praneša, kad apie 15 mirtinų mirčių atvejų kiekvienais metais pranešama jaunesniems nei 3 m. Vaikams. Maistas, žaislai, buities daiktai ir iš esmės bet koks dalykas, kuris tinka jūsų vaiko burnai, yra potencialus pavojus. Sužinoję apie kai kuriuos labiausiai paplitusius nusikaltėlius, galite padėti išlaikyti jūsų vaiką nuo žalos.

Žemės riešutai, žaliaviniai daržovės ir kiti kieti maisto produktai

Pasak “American Academy of Pediatrics” oficialios svetainės “HealthyChildren.org”, “HealthyChildren.org” paskelbė, kad žemės riešutai, žalios daržovės ir kiti maisto produktai, kuriuos reikia kramtyti šlifuojant, turėtų būti visiškai pašalinti vaikams iki 4 metų amžiaus. Maži vaikai gali stengtis nuryti tokius maisto produktus, nes jie paprastai neapsimoka sudėtingesnių kramtomųjų gebėjimų iki maždaug 7 metų amžiaus. Popkornas, salierai, keraminiai saldainiai, arbūzas su sėklomis ir žaliais obuoliais yra kiti kieto maisto pavyzdžiai, kuriuos reikėtų laikyti tol, kol po 4 metai. Visiškai supjaustyti arba supjaustyti kietus maisto produktus, pvz., Morkas, galite išvengti užspringimo.

Karšto šuns, dešros, sūrio kubeliai ir kiti minkšti maisto produktai

Karštieji šunys yra vienintelė priežastis, susijusi su maistu besimaudančių vaikų jaunesniems nei 3 m. Vaikams. “Kiekvienas maistas kelia jauniems vaikams kyla pavojus, bet karštas šuo turi tik tinkamą dydį ir nuoseklumą, kad puikiai užblokuotų kvėpavimo takus. Tai puikus Kuris neleidžia oro patekti “, – aiškina Johns Hopkins Vaikų pediatras Nisha Kapadia, MD. Vaisiai, sūrio kubeliai ir vynuogės taip pat gali sukelti užspringimą mažuose vaikuose. Vaisių pjaustymas į mažus gabalėlius ir prireikus odos pašalinimas gali užkirsti kelią užspringimui.

Marmuras, kamuoliukai, balionai ir kiti žaislai

Pasak vartotojų produktų saugos komisijos, neįspūdingi ir atsipalaiduoti balionai yra pagrindinė su žaislais susijusi mirties priežastis. AAP svetainė “HealthyChildren.org” sutinka. Marmuro ir rutuliai taip pat gali būti pavojingi mažiems vaikams, ypač mažiems, kurie bando ištiesti viską, kas yra burnoje. Žaislai su mažomis dalimis ir lėlių reikmenimis, pavyzdžiui, mažais batais ir papuošalais, taip pat gali kelti pavojų. Visada skaitykite amžiaus rekomendacijas renkant žaislus ir mokykite vyresnius vaikus išlaikyti savo žaislus nuo jaunesnių brolių ir seserų.

Apsauginiai kaiščiai, monetos ir kiti namų apyvokos objektai

Apsauginiai kaiščiai, monetos, mygtukų tipo baterijos, rašiklio dangteliai, nagai, smaigaliai ir popieriniai spaustukai yra dažni buities daiktai, kurie yra atsakingi už daugelį vaikų, kurie mažina dykumą. Įsitikinkite, kad nedideli daiktai yra iš grindų ir saugiai nepasiekiami smalsių rankų. Įvairūs virtuvės daiktai taip pat gali sukelti pavojų. Buteliukų dangteliai, ypač saldūs, tokie kaip šokolado sirupas ir blynų sirupo buteliukai, gali būti pavojingi mažiems, kurie bando išpilti lašus iš dangtelių. Šaldytuvo magnetai. Vaikai taip pat gali įlipti į avariją, norėdami gauti kiaušinių lukštų ir pop-upių iš soda bakų, kurie gali pakenkti pavojams. Amerikos pediatrijos akademija ypač rekomenduoja, kad tokie daiktai, kaip antai šie, nebūtų pasiekiami jauniems vaikams iki 4 metų amžiaus, sako “AAP” oficiali svetainė HealthyChilldren.org.