5 geriausi riebalų degikliai

Riebaliniai degikliai padeda organizmui suskaidyti riebalų, todėl jie gali būti naudojami energijai. Jei palyginsite apžvalgas, sužinosite, kad kiekvienoje apžvalgoje yra kitoks penkių geriausiųjų riebalų degiklių sąrašas. Geresnis riebalų degiklio pasirinkimas – tai įsitikinkite, kad jame yra geriausių ingredientų, įrodančių riebalų deginimą. Nedvejodami kreipkitės į farmacininką, registruotą dietologą ar savo gydytoją apie jo saugumą prieš vartodami, nes kai kurie ingredientai gali sukelti rimtų šalutinių poveikių.

Kofeinas degina riebalus

Daugelyje svorio papildų rasite kofeino, nes jis skatina lipolizę arba riebalų suskaidymą. Kofeinas optimizuoja aerobinį pratimą, nes jis didina riebalų kiekį kraujyje, mažindamas gliukozės metabolizmą, o tai reiškia, kad daugiau riebalų sudeginama. Tai taip pat sukelia šilumos gamybą organizme, o tai skatina medžiagų apykaitą ir trumpam laikui įdegia daugiau kalorijų nei paprastai. Kai mokslininkai stebėjo kofeino vartojimą daugiau nei 58 000 žmonių per 12 metų, jie nustatė, kad žmonės, kurie gėrė daugiau kofeino, per tam tikrą laiką įgavo mažiau svorio, o vartotojai, kurie vartojo mažiau kofeino, pranešė 2006 m. Amerikos klinikinės mitybos žurnale. Kofeinas, kurį vartojate visą dieną. Dauguma žmonių gali toleruoti ne daugiau kaip 400 miligramų kofeino per parą be šalutinių poveikių, tokių kaip dirglumas, nervingumas, nemiga ir virškinimo trakto sutrikimas. Kiekvienoje riebalų degiklio markėje yra kitokio kiekio, bet mažiausiai vienas prekės ženklas tiekia 290 miligramus kofeino vienai porcijai. Vienas puodelis kavos yra apie 100 miligramų kofeino, taigi, jei vartojate vieną riebalų degiklio dozę ir geriate kavos puodelį, pasiekėte maksimalų rekomenduojamą kiekį.

Krūtinės taukai su žaliąja arbata

Nors kai kurios žaliosios arbatos svorio netekimas gaunamas iš kofeino, jame taip pat yra antioksidantų, vadinamų katechinų, kurie veikia kaip riebalų degikliai. Katechinai padidina fermentų kiekį, kuris suskaido riebalus. Jie padeda užkirsti kelią naujų riebalų ląstelių sintezei ir gali dar labiau paskatinti riebalų deginimą sumažindami gliukozės kiekį, kurį gali gauti energija, pranešė Amerikos žurnalas “Clinical Nutrition” 2013 m. Labiausiai vyraujanti katechino rūšis žaliojoje arbatoje – epigallokatechin-3- Galatas arba EGCG – gerokai padidino riebalų skilimą labo pelėse. Žalioji arbata taip pat gali sustiprinti pratimų poveikį. Pasak tyrimo, paskelbto 2008 m. “American Journal of Clinical Nutrition”, viename tyrime vyrai, kurie vartojo EGCG prieš 30 minučių dviračiu, degino 17 procentų daugiau riebalų nei vyrų grupė, kurie vaistą aplenkė be EGCG.

Žalioji kavos pupelių ekstraktas degina riebalus

Filotheminis produktas, vadinamas chlorogenine rūgštimi, yra aktyvus riebalų deginimo ingredientas žalios kavos pupelių ekstrakte. Tyrėjai apžvelgė penkis anksčiau paskelbtus tyrimus ir padarė išvadą, kad žalios kavos pupelių ekstraktas sukelia vidutinio svorio sumažėjimą. Jie taip pat pažymėjo, kad tyrimai buvo pagrįsti abejotinais metodais, todėl, remiantis 2010 m. Gastroenterologijos tyrimų ir praktikos duomenimis, reikia nustatyti griežtesnius tyrimus, siekiant nustatyti, kaip gerai chlorogeninės rūgštys padės sumažinti svorį. Dar neseniai buvo tiriama chlorogeninė rūgštis iš be kofeininio žalios kavos pupelių ekstrakto Dėl jo poveikio riebalų ląstelėms. Mokslininkai nustatė, kad ekstraktas atpalaiduoja laisvas riebalų rūgštis iš riebalų ląstelių, kuris yra toks pat kaip ir riebalų suskaidymas, pranešė 2014 m. Fitoterapijos tyrimai. Nors šie tyrimai yra perspektyvūs, šie preliminarūs tyrimai yra tik pirmas žingsnis siekiant suprasti, ar žalios kavos pupelės padeda Padidinti riebalų deginimą žmonėms.

Yohimbe už veiksmingą riebalų deginimą

Yohimbe arba yohimbine yra veiksmingas riebalų degiklis, kuris veikia didinant adrenaliną, kuris skatina riebalų suskaidymą. Be to, kad padėtų žmonėms, turintiems antsvorį, tai taip pat veiksminga sportininkams. “Yohimbe” vartojusių futbolo žaidėjų riebalų procentas sumažėjo nuo 9 proc. Iki 7 proc., Lyginant su sportininkų, vartojusių placebą, pokyčius, pranešė 2006 m. Sporto medicinos tyrimai. Nepaisant to, kad jis vartoja riebalų deginimo, pasitarkite su savo gydytoju prieš Naudojant yohimbe, jei turite kokių nors psichologinių sutrikimų. Yohimbe gali sukelti sunkų nerimą ir gali sukelti manijos ar savižudybės epizodus žmonėms, kuriems diagnozuotas bipolinis sutrikimas. Jis taip pat gali sąveikauti su vaistiniais preparatais, gali padidinti kraujospūdį ir sukelti pykinimą bei vėmimą. Turėkite omenyje, kad johimbas yra labai stimuliuojantis ir naudojamas erekcijos sutrikimams gydyti. “Yohimbine” kiekis daugelyje papildų skiriasi nuo etiketėje nurodyto kiekio, o skirtumai svyruoja nuo 25 proc. Iki 150 proc., Pranešė “Examine.com”. Kai perkate riebalų degiklius, kuriuose yra šio ingrediento, ieškokite “USA Pharmacopeia” arba “NSF International” kokybės užtikrinimo antspaudo, kuris suteikia tam tikrą garantiją, kad dozė etiketėje yra tiksli.

Marginal Fat Burners

Nėra jokio kito specifinio ingrediento, kuriuo būtų galima įdėti penki geriausius riebalų degiklius, nes dauguma kitų medžiagų, dažniausiai randamų papilduose, suteikia minimalios naudos. “Garcinia cambogia” ir “L-karnitinas” parodo tam tikrą pažadą laboratorijos gyvūnais, tačiau žmonėms tai lemia minimalų svorio sumažėjimą. Kitas populiarus ingredientas – kapsaicinas – skatina svorio netekimą, tačiau jis daugiausia neveikia kaip riebalų degiklis. Tai įtakoja kitus metabolizmo aspektus, dėl kurių gali sumažėti svorio mažėjimas, pranešė “Progress on Drug Research 2014”. Avietės ketonai gali sudeginti riebalus, jei vartojate didelį kiekį, tačiau dozė norint pasiekti rezultatus yra pernelyg didelė, pažymi Examine.com. “Chromas” gali turėti labai mažą poveikį svorio netekimui, tačiau tyrimai parodė nenuoseklius rezultatus, praneša “MedlinePlus”.