Ar statysiu raumenis, jei naudosiu perforavimo krepšį?

Bokseriai turi liesos ir tonizuotą kūno sudėjimą, kai jie žengia į žiedą rungtynėms. Tai ateina iš sunkių treniruočių ir psichinių aukų valandų. Naudojant perforavimo maišą yra konkretaus sporto komponento bokserio treniruočių režimas. Jei bandysite sukurti raumenis, perforavimo krepšys gali būti jūsų geriausias pasirinkimas.

Identifikavimas

Širdies ir kraujagyslių veikla apima daugybę didelių raumenų, tačiau ji skiriasi nuo stiprumo treniruočių. Su širdies veikla ilgą laiką persikelia pakartotinai. Tai daroma nesant stiprų pasipriešinimą. Su jėgos treniruotėmis, truputį ilgio metu pakeliami svoriai per keletą kartų, o tai lemia raumenų augimą. Perforavimo maišelio naudojimas yra širdies forma, todėl jis nesukelia didelio raumenų augimo.

funkcijos

Punching maišai yra dviejų tipų – sunkus krepšys ir greičio krepšys. Greičio krepšys yra mažas, lengvas ir akių lygyje. Kaip rodo pavadinimas, jis naudojamas greičiui ir greitumui vystyti. Sunkus krepšys yra didelis ir sunkus, jis naudojamas lėčiau. Jo pagrindinė funkcija – sukurti štampavimo galią. Kai pompate šį maišą, jūs stipriai sutinkate su dideliu kiekiu raumenų skaidulų. Tai nepadarys jums didesnio, bet tai padės pagerinti jūsų apibrėžimą, ypač todėl, kad jūs sunaudote kalorijas, kai dirbate. Pasak “CaloriesPerHour.com” svetainės, pavyzdžiui, 180 pėdų, pavyzdžiui, per 60 minučių deginasi beveik 500 kalorijų per dieną.

Tipai

Keli raumenys viršutiniame ir apatiniame kūne turi sudaryti sutartis, kai pūsti krepšį, ypač sunkų krepšį. Pavyzdžiai yra krūtinės, deltoidės, tricepsai, latissimus dorsi, glutetai, keturkampiai ir kojos. Pekai yra krūtinės raumenys, delta yra pečių šonuose, tricepsas yra ginklų gale, o lata – atgal. Kvadrocikliukai, kojos raumenys ir glutetai yra kojose ir užpakalis. ABS taip pat sutaria kurti jėgą ir išlaikyti jūsų kūną subalansuotą. Jei reguliariai naudojate maišą, tai yra pagrindiniai raumenys, kurie bus tonizuoti.

Funkcija

Kai jūs perforujate perforavimo krepšį, vienintelis pasipriešinimas yra jūsų rankų svoris. Laikui bėgant kelis smūgius sukuria stiprumo tipą, vadinamą raumenų ištverme. Tai yra praktinis pritaikymas, jei esate tikrasis boksininkas. Tai taip pat gali leisti jums atlikti viršutinę kūno pasikartojančius judesius kasdieniniame gyvenime su didesniu efektyvumu.

Privalumai

Net jei jūs nesudarysite didelių raumenų su perforavimo krepšiu, vis tiek turėsite naudos sveikatai. Kiekvieną kartą, kai jūs darote aerobinį aktyvumą, pagerinate kvėpavimo ir kraujotakos sistemos būklę. Pasak Amerikos širdies asociacijos, dažnas fizinis aktyvumas gerina kraujospūdį, mažina trigliceridus, skatina sveiką cholesterolio kiekį, sumažina diabeto riziką ir gerina nuotaiką. Svarbiausia, kad bent penkias dienas per savaitę būtų trunka bent 30 minučių.