Dr. Oz vegan dieta

Dr. Mehmetas Ozas, Niujorko Presbyterijos ligoninės širdies ir kraujagyslių instituto bei papildomos medicinos programos direktorius ir apdovanojimai “The Dr. Oz Show” sako, kad tapti veganu – pašalins visus gyvūninės kilmės produktus iš savo dietos – sumažins jūsų riziką Širdies priepuolis, nutukimas ir diabetas. Mitybos ir dietologijos akademija sutinka, jei žmonės seka valgymo planą, kuriame yra pakankamai visų būtinų maistinių medžiagų. “Oz” 28 dienų “Vegan Challenge” dieta teigia, kad padeda supažindinti su augalinės mitybos pagrindais.

Dr. Ozo 28-os dienos Veganų iššūkis susideda iš keturių etapų, kurių kiekviena trunka vieną savaitę. Fazės – “Detox”, “Go Faux”, “Smart Snacking”, “Veganism” atitinka tikrovę – išmokyti stebėtojus palaipsniui pakeisti gyvūninės kilmės baltymus augaliniais šaltiniais, tokiais kaip pupelės, ankštiniai augalai, riešutai, sėklos ir sojos, pašalinti rafinuotą cukrų ir padidinti vartojimą Viso grūdų. Planas nereikalauja nedelsiant pašalinti visus gyvūninės kilmės produktus, o tai rodo, kaip galite keisti įprastus maisto pasirinkimo būdus. Ozas tvirtina, kad tai geriau tau. Jame nėra instrukcijų, kaip parengti pratybų schemą.

Pirmajame “Dr Oz” plano “Detox” fazėje dietininkai maitina maistą mažiau mėsos, paukštienos ir jūros gėrybių, taip pat dirbdami pupelės, riešutai ir sėklos. “Go Faux”, antroji programos savaitė, į meniu įtraukia sojų produktus, tokius kaip “tofu”, “seitan” ir “tempeh”, kaip ir kitos širdies sveikos mėsos alternatyvos. Trečiame etape, “Smart Snacking”, daugiausia dėmesio skiriama suvartojamo maisto, pvz., Vaisių, daržovių, sojos riešutų, riešutų ir sojos traškučių valgymui vietoj slapukų, įprastų bulvių traškučių ar kitų komercinių užkandžių, įpročiai. Planuojamos savaitės “Veganism Meets Reality” metu “Oz” rekomenduoja įtraukti į jūsų įprastą dietą veganams palankius maisto produktus, suvalgiusius per pirmąsias tris programos savaites, daugiausia dėmesio skiriant maistinių medžiagų, skirtų sveikesniems maistui, keitimui, pvz., Kinią bulvėms.

Žmonės, vartojantys savo 28 dienų veganų mitybą, turėtų vengti naudoti labai perdirbtus komercinius veganus, pvz., Veggių mėsainius ar imitacinius mėsos juosteles, kad būtų galima pakeisti gyvūninių baltymų jų maistui, rekomenduoja Oz. Šie gaminiai dažnai būna daug natrio. Tipiškame veggio mėsainių padaže yra beveik 400 miligramų natrio arba 17 procentų suaugusiesiems rekomenduojamo dienos limito ir yra paruošti dirbtiniais ingredientais. Oz taip pat siūlo vengti žaliavinio veganizmo, veganų, kurie valgo nevirtus maisto produktus, pogrupį. Dieta, kurioje yra žalių ir virtų veganų maisto produktų mišinys, leidžia jums gauti daugiausia maistinių medžiagų.

Ozo planas gali padėti žmonėms lengviau prisitaikyti prie veganų gyvenimo būdo. 2009 m. Paskelbtas “Amerikos žurnalas apie klinikinį mitybą” padarė išvadą, kad tapti veganu greičiausiai padidins žmogaus galimybes mažinti cholesterolio kiekį ir kraujospūdį bei būti plonesniam. Tačiau, griežtai veganinei dietai reikia visą gyvenimą papildyti vitaminu B-12, maistinę medžiagą, kurios sudėtyje yra tik gyvūninės kilmės produktai. Tai taip pat gali sukelti cinko ir geležies trūkumus. Nors “Oz” svetainėje pateikiami veganų receptai, kiti gali norėti labiau struktūrizuoti požiūrį keisti savo mitybos įpročius.

Pagrindinės gairės

Keturi etapai

Veganų patarimai

Privalumai ir trūkumai