Ezekielio duonos glitimas

“Ezekiel” užaugo grūdų duonos produktai, pagaminti “Food For Life”, yra beždžionės duonos. Kadangi grūdai, naudojami jų gamybai, nėra gruntiniai, daigai grūduose duonuose paprastai yra glitimo turinčių grūdelių, tokių kaip kviečiai, miežiai ir spelta. “Food for Life” gamina produktus be glitimo, tačiau iš jų nėra Ezekielio duonos, keksinių ir tortiljų.

Reikšmė

Jei esate netoleruojantis dėl glitimo arba turite celiakijos ligą, turite išvengti kviečių, miežių ir rugių, nes juose yra glitimo, baltymų, kurie sutrikdo virškinamąjį traktą. Dėl glitimo netoleravimo tokie simptomai kaip perpylimas, dujos, viduriavimas ir nuovargis yra nepatogiai, bet ne visam laikui kenkia. Jei turite celiakijos ligą, valgydami net šiek tiek glitimo kiekio, atsiranda autoimuninis atsakas, kuris sugriauna vilnius jūsų plonojoje žarnoje – dėl to ilgainiui gali pasireikšti nepakankama mityba ir galimas vėžys, osteoporozė ir kitos autoimuninės ligos. Teiginys, kad Ezekielio duona yra bekvapis, gali būti paini, jei išvengsite glitimo.

Apie Ezekielio duoną

Ezekielio duona yra kviečiai, miežiai, pupelės, lęšiai, soros ir spelta. Skirtingai nuo tradicinių kviečių ar baltos duonos, pagamintos iš grūdų grūdų grūdų į miltus, Ezechielio duona naudoja šiuos grūdus po to, kai jie yra pasėliuotos arba pradėjo daigumo procesą. Kadangi tešloje derinami ankštiniai ir grūdai, Ezekielio duonoje yra daugiau amino rūgščių nei tradicinės duonos. Daugiau aminorūgščių reiškia, kad nulupta duona turi daugiau baltymų, ypač vertinga vegetarams. Ezekielio duona yra visavertis produktas ir skaičiuojamas mažiausiai trijų 1 oz. JAV žemės ūkio departamentas rekomenduoja vartoti kiekvieną dieną.

Produktai be glitimo

“Food for Life” gamina duoną be glitimo, kepinius ir tortiljas. Jie parduodami su etikete, kurioje aiškiai nurodyta, kad jie nėra glitimo. Jei jūs turite valgyti be glitimo, bet norėtumėte suvartoti daigintus grūdus, bendrovė taip pat gamina kukurūzų tortilę be mielių, kviečių ir glitimo, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra paruošta kukurūzai.

Lengvai virškinama

Jei išvengsite glitimo dėl netoleravimo, o ne celiakijos, pasikonsultuokite su savo gydytoju apie Ezekielio ar kitų pažeistų grūdų duonos bandymą. Plyštų grūdų gali būti lengviau virškinti nei tradiciniai miltų duonos gaminiai ir jie negali sukelti kai kurių simptomų, susijusių su tradiciniais kviečiais. Proceso metu fermentas sunaikina augimo inhibitorių, kuris neleidžia grūdams sudygti be tinkamų sąlygų. Sėklų, laikomų sėklose, krakmolas tampa augalo augalo, o jums – lengviau virškinamas.