Geriausi pasaulyje kriketo šikšnosparniai

Kriketo šikšnosparniai yra pagaminti iš pluoštinės medienos iš Anglijos Willo medžio arba Kašmyro vijo medžio, kuris auga Indijoje. Pagal Kriketo įrangos vadovą, dauguma rutulių gamintojų nori “English Willow” dėl savo didelio našumo, kai pasiekia sunkų kriketo ritinį. Kashmir Willow paprastai naudojamas kaip anglų Willow pakaitalas. Geriausios kriketo šikšnosparniai yra paruoštos iš anglų kalbos. Yra daugybė rutulių gamintojų, pradedant nuo specialistų – tokių kaip “Grey Nicholls”, kurie nuo XIX amžiaus pradžios gamina kriketo šikšnosparnius, į bendrojo sporto įrangos gamintojus, tokius kaip “Slazenger”.

“Kriketo įrangos vadovas” teigia, kad geriausių kriketo šikšnosparnių kūrimas prasideda nuo anglų vilio medžių sodinimo tam tikrose U.K zonose. Nuo penkiolikos iki 30 metų po sodinimo medžiai nulupami ir prasideda sudėtingas amatų procesas. Šikšnosparniai turi atitikti specifines formos, pločio, ilgio, dangų ir klijų naudojimo taisykles. Šios taisyklės yra nustatytos Marylebone kriketo klubo (MCC) šeštosios taisyklės E priede. MCC yra kriketo įstatymų saugotojas.

Pasak kriketo įrangos vadovo, mažėjančia tvarka pagal penkių kategorijų anglų irvą yra penki lygiai. Aukščiausia yra 1+ kategorija [A]. Iš šios rūšies šikšnosparniai turi tiesus netgi grūdus, kurių minimalus žymėjimas ar spalvos pasikeitimas ant kaukės veido. Gamintojo remiami batters dažniausiai naudoja batus iš aukščiausių klasių. Remiantis šiais kriterijais, tai yra keletas geriausių pasaulyje kriketo šikšnosparnių.

“Grey-Nicholls”, įsikūrusi Sussexe, U. K, 1867 m. Pradėjo gaminti kriketo šikšnosparnius. Jie gamina daugybę šikšnosparnių. Kai kurie iš jų – “Legenda”, “Kaboom”, “Dynadrive” ir “Nemesis”. Diapazono viršuje yra Legend bat. Pasak “Grey-Nichols” svetainės, “Legend bat”, kurį naudojo buvęs Anglijos kapitonas Andrew Strauss, pagamintas iš geriausių “Willow”. “Strauss” buvo kapitonas nuo 2009 iki 2012 m. Nors “Gray-Nicholls” yra seniausia pasaulyje lazdos gamintoja, ginčijama, kad jie turi monopolį geriausiems pasaulio šikšnosparniai. Geriausi pasaulyje batters nuolat ieškoti geriausių šikšnosparnių, o daugelis, atrodo, teikia pirmenybę Slazenger šikšnosparniams. Tai rodo, kad “Slazenger” gamina vieni geriausių pasaulyje šikšnosparnių.

Slazenger gamina šikšnosparnius. Pasak “Cricketbats.com”, anglų batters, Eoin Morgan ir Paul Collingwood naudoja “Slazenger” šikšnosparnius. Australijos kapitonas Michael Clarke naudoja “Slazenger V389”, kuris yra šešiuose modeliuose. Pasak “Cricketbats.com”, “V389 MC-AUS” yra sukurtas iš “English In Will” 1 lygio. Tai sunki lazda su storais kraštais, tinka tiems dideliems naikintojams, kurie mėgsta pataikyti kamuolį ilgą kelią. Sunkūs šikšnosparniai kartais yra nepatogūs ir prasta pusiausvyra. Tačiau “V389 MC” yra sukurtas tiksliai išmatuotas svorio balanso technologijas. Tai padeda tešmeniui išlaikyti šikšnosparnį su sklandžiu ekonominiu judesiu.

Kookaburra šikšnosparniai gaminami Australijoje. Labai vertinamas tešlas Pietų Afrikos a.B.Devilliers naudoja Kookaburra. Sukurtas iš nebalinto angliško Willo, tai yra sunki lazda su storais kraštais ir suprojektuota su “dinamine galia formos veidą”, kad padėtų tešlą kuo labiau padidintų jo smūgį. Šikšnosparnis yra iš anksto suplanuotas, kad sumažintų paruošimą ar “nusileidžia” prieš naudojimą. Šis procesas gali užtrukti iki 10 dienų. Dalis jos apima laistymą. Prieš naudodami pluošto juostą iki kraštų ir peiliuko priekinėje dalyje esančią antikorozinę plėvelę, nuleiskite šikšnosparnį specialiu šukiu.

Gamybos procesas

Medienos klasifikavimas

“Historical Bat Makers”

“The Batter’s Choice”

Pagaminta Australijoje