Geriausi pusryčiai maisto produktams

Pasak Viskonsino universiteto – Madisono sveikatos paslaugų, pusryčiai turėtų tiekti apie 25 procentus savo dienos kalorijų. Jei jūsų pusryčiai yra per mažai kalorijų, jums nepavyks pakankamai energijos, kad pietų metu. Jūs taip pat neturėtumėte apriboti kalorijų likusiai dienos daliai, nes pernelyg didžiuojasi pusryčiais. Sudėtingi angliavandeniai yra daugybe energetinių pusryčių pagrindas, tačiau jūsų pirmoji dienos patiekalė turėtų apimti daugybę maistinių medžiagų.

Pusryčiai Essentials

Kai jums reikia energijos, jums reikia sudėtingų angliavandenių. Bet kai energija yra pusryčių metu – dienos metu, kai jūsų kūnas trokšta degalų ir nori pradėti savo medžiagų apykaitą, optimalią energiją gausite, šveičiant sudėtingais angliavandeniais, kurių sudėtyje yra baltymų, šiek tiek riebalų ir patiekalų iš vaisių arba daržovės. Vaisiai ir daržovės yra kompleksiniai angliavandeniai, skirti energijai, ir pridėti svarbių maistinių medžiagų. Kolumbijos universiteto “Gauk” klausk Alice! Svetainė rekomenduoja vieną ar dvi porcijas sudėtingų angliavandenių ir vieną porciją kiekvieno baltymo, sveikų riebalų ir vaisių ar daržovių.

Įkrovimas su sudėtingais angliavandeniais

Didelio cukraus maisto produktai ir perdirbti grūdai, tokie kaip baltoji duona, greitai kraujuoja su cukrumi. Cukrus suteikia trumpą energiją, tada cukraus kiekis kraujyje plūsta ir jūsų energija sugenda. Nesveikos grūdų maisto sudėtyje yra pluošto ir sudėtingų angliavandenių, kurie užtikrina subalansuotą cukraus kiekį kraujyje ir užtikrina ilgalaikę energiją. Jie taip pat yra geri B vitaminų šaltiniai, kurių organizmas turi paversti maistu energija. Pasirinkite savo mėgstamiausius vaflius, skrudinukus ar paruoštus grūdus, jei jie yra sveiki grūdai. Dar geriau, eikite su tikrais grūdais, pvz., Avižomis ar mažiau tradiciniais pusryčių pasirinkimais, tokiais kaip quinoa.

Baltymas metabolizmui

Baltymai padeda išlaikyti pusiausvyrą cukraus kiekiui kraujyje, nes jis lėtai suskaidomas. Tai taip pat svarbu sintezuojant fermentus, kurių reikia angliavandeniliams metabolizuoti. Pusryčių metu liesos baltymų ruošimas yra toks pat paprastas kaip ir pieno produktų be riebalų. Nesvarbu, ar jūs įdėjote pieną į savo grūdus, mėgaukitės puodeliu jogurto, ar riebalų neturinčiu grietininiu sūriu išplaukite iš kukurūzų bambuko, be riebalų turinčių pieno produktų tiekiama apie 8 gramus baltymų. Vienas visas kiaušinis turi 6 gramus baltymų, o kiaušinių baltymas – 4 gramai. Sveiki grūdai sudaro dar 3-5 gramus baltymų. Jei įskaičiuotumėte pusryčių mėsą, pasirinkite mažai riebalų pasirinkimus, pvz., Kalakutienos bekoną ir mėsos dešrelę, kad gautumėte baltymų be arterijų užsikimšusių sočiųjų riebalų.

Idėjos, kaip pradėti jums

Nesvarbu grūdų grūdų ir nugriebto pieno puikūs pusryčiai yra klasikiniai, tačiau tai daro daug laiko, norint sukurti kitus didelės energijos pusryčių variantus. Skleiskite savo mėgstamą riešutų sviestą iš kvietinių rupinių ir pridėkite pjaustytų bananų. Pop grapneliai vaziuojančius skrudintuvus ir virkite juos su jogurtu arba riebus ricotta sūriu, vaisių ir saulėgrąžų sėklomis. Supjaustykite obuolį ir sumaišykite su riebiu vaniliniu jogurtu ir granolu. Mėgaukitės avižinių dribsnių su graikiniais riešutais ir uogomis. Kepkite razinų sėlenų partiją, pagamintą iš kvietinių miltų, ir panaudokite obuolius arba kepinius bananus, kad pakeistumėte alyvą ar sviestą. Laikykite juos šaldytuve, atšildykite juos mikrobangų krosnelėje ir juos patiekite su braškėmis.