Geriausia moterų pratybų DVD

Pratimai DVD gali padėti išspausti treniruotes, kai jūs neturite laiko patekti į sporto salę. Jie taip pat puikūs tiems, kurie nori dirbti namuose. Moterims galima pasirinkti įvairius DVD, kad galėtumėte statyti jėgą, išpurkšti kalorijas ir linksminti, o prakaitavimas. Nors geriausi DVD diskai skiriasi priklausomai nuo individualių pasirinkčių ir tikslų, kai kurie DVD yra geresni už kitus, todėl jie padeda pagerinti bendrą tinkamumą ir užkirsti kelią nuoboduliui, todėl labiau tikėtina, kad sugrįšite daugiau.

Keisti jį su Jane

Gaukite pratimų DVD, kuriame yra kardio, stiprumo ir tempimo derinys. Jane Fonda, moterų fitneso figūra ir aktorė, daugelį dešimtmečių pralenkė moterų pratimų vaizdo klipus. Dabar ji turi ir DVD. Tonuokite ir nulupkite viršutinę ir apatinę kūno dalis dviem specializuotuose treniruotėse su “Jane Fonda Prime Time: Trim, Tone & Flex”. Jane’s entuziazmo kartu su įvairiomis nesunkiai sekančiomis pratybomis, tokiomis kaip pritūpimai ir lunges, jūsų keturkampiai užsidegs ir išlaikys jūsų motyvaciją.

Pump Up The Cardio

Kardio treniruotės pagerina širdies sveikatą ir degina kalorijas, todėl jums gali tekti perviršinio svorio. Geriausi moterų DVD yra kardio komponentas, kad jūsų širdis būtų pumpuojamas, padidėjęs kvėpavimas ir prakaitavimas. Pabandykite “Exhale: Core Fusion Cardio Pure Intensity”, kuris įjungia prakaituotą jogą, pvz., Į šoną nukreiptą šunį, į širdies keliantį kalnų alpinizmą, kuriame pakaitomis pakelkite kiekvieną kelį į savo krūtinę, kai esate pilna danga. Kitas kalorijų degiklis yra “Jillian Michaels: Banish Fat Boost Metabolizmas”, kuris per septynias šešių minučių grandines talpina 40 minučių trukmės treniruotę.

Tone Up su televizoriumi

Moteriški DVD turėtų apimti stiprų treniruočių komponentą, kuris sustiprintų stiprumą ir padidintų raumenų masę. Jillian Michaels pasiūlo raumenų kūrimo veiksmus su “Kickbox FastFix” DVD. Pratimai apima kėlimo hanteliai, taip pat eilės spąstų, jabbing ir štampavimo judesių, skirtų sukapotiems ginklams. Taip pat galite susilaukti “Jackie: Power Circuit Training”, DVD, kuris daugiausia dėmesio skiria kiekvienai raumenų grupei su trimis pratimais, prieš pakartodamas visus tris pratimus greičiau, mažesniam pakartojimui intensyvaus galios grandinėje.

Breathe & Stretch

Tempimo pratimai padeda užkirsti kelią sužalojimams, sutrikus raumenims pailginti ir padidinti lankstumą. “Tara Stiles: tai yra jogos” bus įvilioti jus daugybe tempimo ir kvėpavimo pratimų, kad atsipalaiduotumėte gražiose aplinkose, tokiose kaip “Malibu”. Daugiau žurnalas taip pat rekomenduoja “Sunkiosios jgos: joga”, kurią šiandien turite su Abby Lentz “, DVD, kuriame siūlomos jogos pozos ir modifikacijos plonos dydžio moterims, norinčioms išlyginti, atsigaivinti ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.