Geriausia priemonė pašalinti negyvą odą nuo alkūnių ir kelio

Sausoji oda gali turėti įtakos bet kuriai kūno daliai. Tačiau keliai ir alkūnės dažnai kyla sunkus gydymas, kai dėl lenkimo, atsilenkimo ir nuleidimo. Ypač pastebima sausa oda ant kelio ir alkūnių, nes oda yra stora ir tampa tamsi ir negrazma su purva išvaizda. Nors tai tampa didelė problema, kai temperatūra kyla, o rankos ir kojos yra paslėptos, sunku kovoti su šia erzina problema keliais pagrindiniais žingsniais.

Nusiplaukite alkūnės ir kelius reguliariai ir suteikiant šioms vietoms gerą šveitimo su lova, pemza ar natūralia kempine. Taip pat galite naudoti švelnų šveitimo priemonę.

Venkite karštų vonių ir dušų, nes karštas vanduo džiūna odą. Nuplaukite kelius ir alkūnės naudodami šiltą vandenį ir švelniam kvapo neturinčiam muilui, vengdami griežtų valiklių ir antibakterinių preparatų.

Švelniai patrinkite kelius ir alkūnės minkštu rankšluosčiu. Negalima trinti.

Po maudymosi uždėkite storą drėkinančią grietinėlę, o jūsų oda vis dar šilta ir elastinga. Produktas, kurio sudėtyje yra tokių ingredientų kaip vitaminas A, vitaminas E, alfa hidroksi arba alavijas, suteikia papildomos naudos labai sausoms vietoms.

Laikykite kremo ar losjono mėgintuvėlį ir jį keletą kartų naudokite visą dieną. Prieš miegą užtepkite storu sluoksniu.

Dėvėkite apsaugos nuo saulės, kad apsaugotumėte savo kelius ir alkūnės. UV spinduliai sausa oda ir sukelia žalą po epidermio.