Geriausias būdas kepti kiaušinį be klijavimo

Kiaušiniai skirti ne tik pusryčiams. Naudingas baltymų ir vitaminų A, D ir B šaltinis yra ekonomiškas, universalus ir pakankamai maistingas, kad tilptų į bet kurį valgį. Pasak Kiaušinių mitybos centro, prancūzų revoliucijos metu prancūzai įgijo daugiau kaip 685 būdus kiaušinių paruošimui. Ar kiaušinis sudaužtas, virtas, keptas ir keptas, dažniausiai yra virimo būdas, kuris užtikrina tobulumą, jei laikomasi. Kiaušinių kepimui ir laikymui nuo lėkštelėjimo reikia paruošimo ir kantrybės. Gaukite tai teisingai, ir jūsų kiaušinis lengvai paslys nuo dėklo iki plokštės.

Nustatykite neklijuotą keptuvę ant kaitintuvo. Nustatykite degiklį į vidutinę karštą, kad iškepsite keptuvę prieš pradėdami kepti kiaušinį. Iš anksto pašildomas vanduo užpildomas, kai laistoma vandeniu.

Kepkite keptuvę su nedideliu kiekiu sviesto ar margarino skoniui ir papildomai nuleiskite, prieš tai pašildydami. Kreko kiaušinį švelniai pataikydamas prie keptuvės krašto. Atskirkite korpusus ir leiskite tryniai ir baltieji patekti į keptuvę.

Pasukite šildytuvą šilumą žemai temperatūrai – kiaušinis virinamas žemesniu šiluma užtikrina, kad tekstūra bus nešvari, o ne guma. Leiskite kiaušinį virti, kol kiaušinio baltymas pasikeis nuo skaidraus iki balto. Pristatykite plastiko mentelę po kiaušiniu ir pasukite.

Kepkite kitą kiaušinio pusę, kol tryniai pasiekia norimą troškulį. Labai lengvas kiaušinis gali tik keletą minučių valgyti ant trynio pusės. Jei norite tvirtesnio trynio, vienoje pusėje turėtų pakakti nuo dviejų iki trijų minučių.

Bakstelėkite mentelę po keptu kiaušiniu, perkelkite ją iš keptuvės į plokštelę. Išjunkite stovetopą ir leiskite keptuvę atvėsti.