Geriausias kūno skustuvas vyrams

Galima rinktis iš vyriškos ir vienkartinės kūno skustuvų. Apskritai turėtumėte ieškoti kūno skustuvo, kuri saugiai ir patogiai suteiks jums sklandų skutimą po kaklu. Daugelis elektrinių skustuvų yra su įvairiais priedais, kurie gali suteikti jums artimų ir asmeninių skutimų arba tiesiog apdailos. Daugelis elektrinių skustuvų taip pat yra įkraunami ir bevieliai. Remiantis Vartotojų paieška, renkantis iš vienkartinio kūno skustuvą, vartotojų apklausos parodė, kad naudoja keturis-penkias peiliukus, nes vartotojai teigia, kad šie peiliukai užtikrina sklandų skutimą.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos

Pradinė elektrinio skustuvo kaina bus didesnė už vienkartinį kūno skutimą. Tačiau tai gali sutaupyti pinigų iš eilės, nes vienkartiniai skustuvai turės būti pakeisti visais kartu, arba tiems, kurie naudoja vienkartines kasetes, atsarginių kasečių kaina gali greitai pridėti. Kairėje pusėje, norint važiuoti kelionėmis, vienkartiniai kūno skustuvai gali būti patogesni, nes jie yra maži ir lengva keliauti.

Kur nusipirkti

Visų tipų kūno skustuvai galima įsigyti parduotuvėse, tokiose kaip “Walmart” arba “Target”. Tačiau, atsižvelgiant į “Consumer Search”, “Amazon” siūlo skustuvų konkurencingą kainą. Taip pat patogu apsipirkti per “Amazon” svetainę, nes jame pateikiami ankstesnių vartotojų atsiliepimai apie produktą ir įvertinimai.

Kaina

Vidutinės kokybės prekės ženklo elektrinio skutimosi kaina svyruoja nuo 40 iki 70 dolerių. Kalbant apie vienkartines skustuvas, galite mokėti nuo 10 iki 12 dolerių už pradinį skustuvą ir apie 2 dolerius už atsarginę kasetę. Pakeitimo kasetės dažniausiai parduodamos pakuotėse, o jūs galite sutaupyti pinigų palygindami kainas per “Amazon” svetainę. Jūs taip pat galite pasirinkti įsigyti vienkartinius skutimosi skustuvus, kur nėra atsarginių kasečių. Tai gali būti patogi kelionėms ar kempingams. Tačiau jie linkę sukelti daugiau dirginimo ir gabalų.

Palyginimas apsipirkimas

Pagal “Amazon” apžvalgas “Philips” “Norelco BG2030” profesinės “BodyGrooming System” nuo 2010 m. Gauna keturias su puse iš penkių žvaigždučių, kuriose yra 132 klientų įvertinimai. Klientai buvo patenkinti įvairiais priedais, kurie padeda užtikrinti sklandų ir saugų skutimą žemiau kaklo. . Kalbant apie vienkartines skustuvas, “Consumer Search” rekomenduoja pasirinkti “Gillette” gamintoją, pvz., “Gillette Fusion” arba “Gillette Mach3 Turbo”.