Geriausias lano hantelio pratybas

Pratimai ramsčių latas suteikia savo nugara platesnę, labiau apibrėžta forma. Yra du įprasti pratybų, kuriuose yra lata, rūšys: tos, kuriose dirbate svorio, statmenojo jūsų kūnui, pvz., Eilučių, ir tų, kurių svorį vertikaliai naudojate pagal savo kūną, pvz., Lankstus lazdelius. Ruoželiai gali būti atliekami su hanteliais ir yra labai veiksmingi latissimus dorsi stiprinimui ir pastatymui.

Raumenys

Latissimus dorsi, dažniausiai vadinamas “lata”, yra didžiausias ir didžiausias iš trijų pagrindinių nugaros raumų. Jis sudaro trikampį nuo klubų iki pečių. Šie raumenys guli per vidurinę dalį nugaros iš abiejų pusių. Kai jie yra apmokyti, jie sukelia pageidaujamą V formos efektą, kuris padeda padaryti juosmenį mažesnę.

Hantelis nuvažiavo virš eilės

Sėdėkite prie plokščio stendo ir kelk ant jo savo dešiniu keliu ir dešinę ranką, atsigulkite ant stendo. Paimkite hantelius iš grindų, o kairiajame ranka – rankena. Traukite hantelį iki savo šono, kol jis liečia jūsų šonkaulius arba kol jūsų viršutinė rankena yra už horizontalios. Ištieskite savo ranką žemyn link grindų, kol ji beveik tiesiai užpildyti vieną rep. Atlikite du rinkinius iš 12 iki 15 pakartojimų. Šis jungtinis treniruotės siekia visą atgal ir naudoja latissimus dorsi kaip sinergetinius raumenis – kartu su trapecijomis, rhombonais, užpakalinėmis deltoidijomis ir pectoralis major.

Hantelis guli eilėje

Bėkite aukštyn kojom aukštyn ir nuleiskite hantelius, kad jie būtų po stendu. Laikykite kojas tiesiai taip, kad jūsų pirštai pasiliktų ant grindų. Pritvirtinkite hantelius per prikibusį rankeną ir traukite juos iki galo, kol viršutinė dalis bus virš horizontalės. Grąžinkite svorius prie grindų, kol jūsų rankos bus tiesios ir pečiai bus ištempti žemyn. Tai baigia vieną rep. Atlikite du rinkinius iš 12 iki 15 pakartojimų. Šis pratimas taip pat yra skirtas visai nugai ir naudoja latus kaip sinergetinius raumenis – kartu su trapecijomis, rombodais, užpakalinėmis deltomis ir peteralis major.

Atsargiai

Jei tik pradedate, pradėkite nuo mažo svorio. Pasirinkite svorį, kuris siūlo iššūkį, tačiau nėra toks sunkus, kad negalėsite tinkamai užbaigti rinkinio. Prieš pradėdami naują svorio mokymo programą, būtinai pasitarkite su gydytoju, ypač jei turite kokių nors anksčiau patirtų sužalojimų ar sveikatos problemų. Jei bet kuriuo fizinio krūvio metu galite patirti skausmą, nedelsdami nedelsdami kreipkitės į gydytoją.