Geriausias pilvo riebalų degiklio maistas

Net jei jūs esate normalaus svorio, platus vidurys gali būti rimtas sveikatos problemas. Šis pilvo riebalai – ypač visceraliniai riebalai, kurie supa pilvo organus – išskiria uždegiminius hormonus į kūną ir kelia didesnę riziką susirgti sunkiomis sveikatos problemomis, pavyzdžiui, širdies ligomis ir 2 tipo cukriniu diabetu. Reguliarūs mankštos ir sveikesnio mitybos įpročiai gali padėti sumažinti jūsų juosmenį, ypač jei įtrauksite tam tikrus maisto produktus. Populiariausi maisto produktai, skirti sumažinti pilvo riebalus, yra natūralūs, suteikia pagrindines maistines medžiagas ir padeda jums ilgai laukti.

Visi riebalai automatiškai nuleja pilvo riebalus. Vartojant polietileninius ir mononepiesintus riebalus, tokius kaip riešutai, avokadai, lašišos ir alyvuogių aliejus, vietoj trans ir sočiųjų riebalų, iš tikrųjų galite padėti prarasti riebalų. 2007 m. “Diabetes Care” paskelbtame mažame tyrime dalyviai, vartoję dietą, turintį mononeso riebalų turinčią riebalų kiekį, neturėjo riebalų pilvo srityje, taip pat dalyviai, vartojantys angliavandenių turinčią dietą. Ankstesnis tyrimas, paskelbtas “Diabetologia” 2002 m., Parodė, kad kai žmonės perjungė dietą, sunkią sočiųjų riebalų rūgštį į vieną, turtingą polinesočiųjų riebalų rūgščių, pilvo riebalai buvo sumažinti. Šiame tyrime riebalų sumažėjimas pasireiškė poodiniame sluoksnyje, kuris yra tiesiai po oda, o ne giliuose visceralinėse sluoksniuose. Kadangi nesočiosios riebalai yra vieni iš geriausių maisto produktų, kurie gali sulyginti pilvą, jie yra madingos dietos, kuri suteikia plokščias abdominals, pavyzdžiui, plokščios pilvo dietos, kertinis akmuo.

Valgymasis labiau padeda valgyti daugiau sveikų grūdų, ypač kaip dalis mažo kaloringumo dietos ir rafinuotų angliavandenių. 2008 m. “American Journal of Clinical Nutrition” paskelbtame tyrime nustatyta, kad visi dalyviai, kurie valgė mažai kalorijų dietą, sumažino svorį, tačiau tie, kurie 12 savaičių vartojo visą grūdus kaip išskirtinius grūdų maisto produktus, prarado daug visceralinių riebalų . 2009 m. Paskelbtame leidinyje “Mitybos leidinys” buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 60-80 metų amžiaus žmonės, kurie taip pat naudoja pilvą mažinančias maistines vertybes, vartojančias visą grūdų grūdų pluoštą. Sveiki grūdai yra avižos, rudieji ryžiai, kinojos ir miežiai. Sveiki grūdai pateikiami kaip du iš 12 maistingų maisto produktų, labiausiai tikėtina, kad maisto produktai padės jums pasiekti plokščią pilvą “Abs” dietoje.

Pieneliai, ypač pienas, taip pat gali padėti jūsų pilvo susitraukimui. “Vaikų nutukimo” 2014 m. Paskelbtame tyrime buvo nustatyta, kad paaugliams, kurie gėrė daugiau nei dvi porcijos pieno per dieną, buvo mažiau centrinių pilvo riebalų nei jų bendraamžiai, kurie gėrė mažiau porcijų. 2011 m. Paskelbtame žurnale “Journal of Nutrition” taip pat buvo nustatyta, kad moterys, vartojančios didelį kiekį pieno ir baltymų su mažai kalorijų turinčia dieta, prarado daugiau pilvo riebalų nei jų kolegos, kurie negerdavo pieno, nepaisant to, kad vartoja tiek pat kalorijų . Pienas taip pat suteikia svarbių maistinių medžiagų, tokių kaip kalcio, kalio ir vitamino D, todėl tai yra ypač vertingas maistas bet kurioje dietoje. Jei norite jogurtą pamaitinti, tai gali padėti jums susitraukti ir viduryje. Tyrimas, paskelbtas 2005 m. “Tarptautiniame nutarimo žurnale”, parodė, kad dalyviai, kurie kasdien vartojo jogurtą kaip mažo kaloringumo dietos dalį, sumažino 81 proc. Daugiau pilvo riebalų nei tie, kurie nepanaudojo dienos jogurto mažo kaloringumo plano.

Pagal 2009 m. “Mityba, medžiagų apykaita ir širdies ir kraujagyslių ligos” tyrimą moterys, vartojančios 12 savaičių didelę baltymų dietą, prarado daug daugiau pilvo riebalų nei standartinės dietos. Kiaušiniai, liesa mėsa, lašišos, išrūgų baltymai ir riešutai Visi laikomi baltymų šaltiniais, ir šie maisto produktai pateikiami kaip pirminis maisto produktas Abs Dieta ir plokščia pilvo dieta. Baltymai padeda jums jaustis pilnai, todėl jūs nenorite jausti, kaip alkanas, bandydami sulenkti.

Nesočiosios riebalai

Sveika grūdų gėris

Pienas ar pilvas geras

Daug baltymų