Geriausios kokybės dviračių stebulės guoliai

Pagal šiuo metu turimas geriausios kokybės dviračių stebulės guolius, kaip rodo pramonės patikimų įrankių gamintojas ir mechanikos patarėjas “Park Tool” ir internetinės ciklo išteklių ir mažmeninės prekybos “Bicycle.net”, keramikos guoliai. Sandarūs keraminiai guoliai siūlo keraminius kamuoliukus plieno kriauklėse arba lengvesnius stipresnius keramikos priedus. Neapsaugoti keraminiai guoliai paprastai parduodami rutulyje. Sandarūs guoliai dirba tik dviračių komponentuose, kurie priima sandarus guolius. Yra keletas dydžių uždarų dviračių guolių. Ne visi sandarūs guolio dydžiai turi pakaitinius keraminius guolius. Išmatuokite guolius ir guolių korpusus naudodami mikrometrą arba paimkite dviračius į vietinę dviračių parduotuvę keraminių guolių matavimui.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos

Dauguma dviratininkų mano, kad lengvesnis keraminių guolių svoris gali pagerinti keramikos savybes, palyginti su tradiciniais plieniniais guoliais. “Park Tool” teigia, kad keraminiai guoliai, nors ir lengvesni, pasiekia didesnį impulsą ir ilgiau trunka dėl kietumo. Plieninių guolių kietumas yra matuojamas maždaug 30 milijonų svarų už kvadratinį colį. Keraminių guolių kietumas gali siekti maždaug 47 milijonus svarų kvadratinį colį. Remiantis “Park Tool”, keramikinių guolių nereikia specialaus tepimo ar reguliavimo. Egzistuoja keletas specialių keraminių tepalų, dažnai žymiai brangesnių nei tradiciniai riebalai, tačiau tokia riebalai yra visiškai nereikalingos sąnaudos.

Kur nusipirkti

Daugelis vietinių dviračių parduotuvių, internetinių mažmenininkų ir guolių gamintojai parduoda dviračių keramikos guolius. Laisvieji rutuliniai guoliai ir sandarūs mechanizmo guoliai dažnai skiriasi nuo 1/16 colio dydžio. Dažni sandarinami guoliai milimetrais, o laisvieji rutuliniai guoliai paprastai išmatuojami coliais. Jei matavote namuose, įsigykite mikrometro, naudodami abu matavimus. Naudokite mikrometrą, norėdami matuoti laisvą rutulinį guolių skersmenį coliais. Uždarytų guolių metrinis plotis, vidinis skersmuo ir išorinis skersmuo. Vietos dviračių parduotuvėse dažnai yra matavimo įrankiai ir galimų keraminių guolių dydžių sąrašai.

Kaina

Priklausomai nuo dydžio, laisvas kamuolys keramikos guolis kainuoja nuo $ 3 iki $ 10. Dviratis, kuriame naudojami tik laisvieji rutuliniai guoliai ratukams, ausinėms ir apatiniam laikikliui, gali prireikti daugiau kaip 50 atskirų guolių. Iš plieno lukštų uždarytos keramikos guoliai kainuoja nuo 20 iki 60 dolerių, priklausomai nuo dydžio, kokybės ir gamintojo. Visiškai keramikos guoliai paprastai kainuoja nuo 50 iki 120 dolerių. Daugelis gamintojų teikia keraminius guolius galiniams pavarų perjungikliams arba visiško pakabos dviračių rėmų šerdesams. Keramikos pavarų perjungimo skriemuliai parduoda už 80- 150 dolerių už porą. Rėmo šerdeso guolio sąnaudos labai pasikeitė priklausomai nuo guolių skaičiaus ir dydžio bei gamintojo.