Jogurtai greitam plaukų augimui

Valgydami retkarčiais pagardų jogurto, jūsų plaukai nebus dvigubai didesni už įprastą normą, tačiau reguliariai valgydami jogurtą galite padėti išlaikyti jūsų plaukus stipriu ir sveiku. Be to, kad lėtai augančius plaukus stimuliuoja, jogurtas turi kitokios naudos sveikatai – jis yra supakuotas su kalciu, o jei pasirinksite jogurto, kurio sudėtyje yra mažai cukraus ir riebalų, tai gali būti mažai kalorijų papildymas jūsų dietai.

Jogurtas ir plaukai

Jogurto nauda plaukams yra jos baltymų kiekis. Baltymai yra pagrindinė jūsų plaukų ir nagų, taip pat jūsų vidinių organų augimo maistinė medžiaga. Jei valgysite pakankamai baltymų, jūsų kūnas automatiškai nukreipia baltymą, kurį jis gauna, kad palaikytų jūsų organus, todėl jūsų plaukai negali augti. Pridedant daugiau baltymų į savo mitybą, jūsų kūnas gali naudoti kai kurias maistines medžiagas plaukams ir nagams auginti. Tačiau, jei jūs jau valgote pakankamai baltymų, pridėjus daugiau savo dietos, tai neturės pastebimo poveikio jūsų plaukams.

Dienos baltymų suvartojimas

Laikydamasis savo baltymų kiekio, bus pasakyta, ar jums reikia daugiau, kad plaukai augtų. Ligos kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja, kad vaikams nuo 1 iki 3 metų valgytų ne mažiau kaip 13 gramų baltymų per dieną, o vaikams nuo 4 iki 8 metų reikia 19 gramų, o nuo 9 iki 13 metų vaikams reikia ne mažiau kaip 34 gramų baltymų per dieną. CDC rekomenduoja 14 metų ir vyresnėms moterims valgyti ne mažiau kaip 46 gramus baltymų per dieną, o berniukai nuo 14 iki 18 metų turėtų valgyti 52 gramus, o vyrams 18 metų ir vyresniems žmonėms reikia ne mažiau kaip 56 gramų baltymų per dieną.

Jogurto pasirinkimas

Visuose jogurtuose yra šiek tiek plaukus gaminančių baltymų, bet ne visi jogurtai yra lygūs. Visada perskaitykite maistinę etiketę, prieš pradėdami pirkti kokią dėžutę, vidutinėje 8-ojo kartono dėžutėje bus apie 8 arba 9 gramai baltymų, tačiau joje taip pat gali būti 200 ar daugiau kalorijų. Jei negalėsite toleruoti karvės pieno, venkite jogurtų, pagamintų iš laktozės pakaitalų, tokių kaip migdolų ar kokosų pienas, nes šiose versijose būdingas daug mažiau baltymų nei tikruoju pienu pagaminti prekių ženklai. Kai baltymai yra jūsų pagrindinis rūpestis, graikų jogurtas yra geriausias variantas: kai kuriuose prekės ženkluose yra iki 20 gramų baltymų per 6 ar 8 vienetų konteinerį.

Plaukų augimas

Nėra magiško rašybos ar pigułka, dėl kurios jūsų plaukai augs greičiau, bet be valgymo turtingų baltymų maisto produktų, pavyzdžiui, jogurto, tinkamai prižiūrėdami plaukus, gali padėti jums pasiekti norimą ilgį. Pabandykite masažuoti savo galvos odą keletą minučių kiekvieną rytą ir kiekvieną naktį, be to, palikdami jums jausmą puikiai, šis veiksmas nusiųs kraują ir maistines medžiagas į galvos odą ir plaukų folikulus. Kiekvieną šešias ar aštuonias savaites jūsų plaukai pjaustomi neleidžia suskaidyti galų, kurie, paliekant vienas, gali sulaužyti plaukus.