Ką daryti dviračiu jūsų kūno ir kojų?

Dviračiai yra efektyvus, mažo poveikio būdas išlikti tinkamas ir sveikas. Tai suteikia daug privalumų, tokių kaip padidėjęs stiprumas ir ištvermė, taip pat mažėja kūno riebalai. Dviračiai daugiausia naudoja kojas, bet taip pat apima viršutinio kūno raumenis, tokius kaip krūtinė, nugaros dalis, bicepsai, tricepsai ir pečiai stabilizavimui ir manevrų vykdymui.

Padidina kojų stiprumą

Kojų stiprumas padidėja naudojant mažą kadenciją ir aukštą atsparumą. Kadencija nurodo, kaip greitai sukasi pedalai. Norint padidinti kojų stiprumą, turite naudoti mažesnę nei 80 apsisukimų per minutę spartą. Sutelkite dėmesį į įrankių, kurie užtikrina didelį atsparumą, naudojimą. Pavyzdžiui, 18 laipsnių dviračiu nustatykite aukštį ir ketvirtą pavarą, didžiausias – didžiausias per pedalą, o ketvirtas – ketvirtas pavaras nuo galinio rato.

Padidina kojų ištvermę

Priešingos kojos tvirtumui didinti, kojų ištvermės didėjimui reikia aukšto ritmo ir mažo atsparumo. Idealiai galima naudoti daugiau kaip 100 apsisukimų per minutę ir santykinai mažą pavarą. Pavyzdžiui, 18 laipsnių dviračiu, padėkite jį žemu ir šeštąja, mažiausia – mažiausia pavara pedalais, o šeštoji – šešta pavara nuo galinio rato.

Gerina koordinavimą

Dviračiu reikalaujama, kad dauguma raumenų veiktų jūsų kūne. Kai pirmą kartą bandysite važiuoti dviračiu, trūksta koordinavimo važiuoti ir nukristi. Pirma, jūsų kojos turi dirbti sinchronizuojant efektyviai pedalą. Kadangi viena kojelė yra pedalinio judesio apačioje, kita kojelė turi tuoj pat perimti ir stumti priešingą pedalą. Jūs privalote sugebėti vienu metu išlaikyti dviračio pusiausvyrą naudodamiesi savo šerdimi ir pedalu. Jūsų rankos taip pat turi dirbti kartu, laikant rankas ir stabdant.

Mažina kūno riebalus

Dviračiai dega daug kalorijų, iki 500 per 30 minučių važiavimo. Tai padės sumažinti svorį, galbūt sukuriant kalorijų deficitą. Tai reiškia, kad jei kasdien suvarto 2500 kalorijų ir degina 500, tai reiškia, kad jūsų kūnas bus naudojamas kasdieninei funkcijai. Tai reiškia, kad bus grąžinta riebalų energija. Tai trunka 3500 kalorijų, lygų 1 svarą, todėl kasdienis 500 kalorijų deficitas reiškia, kad galite prarasti 1 svarą per savaitę.