Ką reiškia biudžeto įvykdymo patvirtinimas kredito kortelių skolų?

Kredito kortelių skolos gali būti apmokestinamos kiekvieną kartą, kai pateikiate 7 ar 13 skyrių bankrotą. Kai skolos yra įvykdytos, jūsų kreditoriams draudžiama bandyti surinkti nesumokėtas kreditinės kortelės skolas ir kitas skolas, nurodytas jūsų bankroto byloje, įskaitant susisiekti su jumis telefonu arba paštu. Kredito kortelių skolos išieškojimo atveju tiems, kurie turi daug daugiau nei tikimės grąžinti skolą, gali atsirasti ir atsipalaidavimas, ir nerimas. Kiekvieną kartą, kai pateikiate bankroto bylą, tai neigiamai veikia jūsų kredito ataskaitą – ir jūsų sugebėjimą užtikrinti naują kreditą ar paskolas – bent 7 metus, bet paprastai 10.

Išleidimo išleidimo apibrėžimas

Teisiniu požiūriu sąvoka “biudžeto įvykdymo patvirtinimas” dažniausiai naudojama sąvokoje “bankroto įvykdymas” arba “bankroto įvykdymo patvirtinimas”. Tai reiškia nuolatinį federalinio bankroto teisėjo išduotą potvarkį, draudžiančią kredito kortelių bendroves ir kitus neišmokėtus kreditorius kaupti esamą skolą. Kita vertus, išleidžiamos skolos nurodo vieną ar visas skolas, kurioms taikomas nutarimas, kaip nustato teismas. Kredito kortelių bendrovei bankroto įvykdymas nėra geriausias naujienas. Tai dažnai reiškia, pavyzdžiui, 7 skyriuje nurodyto bankroto atveju, kad kreditorius niekada negalės tikėti surinkti neužtikrintos skolos.

Išleidimo laikas

Pasak “USCourts.gov”, laikas, per kurį kredito kortelių skola ir kitos skolos rūšys yra įvykdytos, priklauso nuo skyriaus, pagal kurią skolininkas užpildo savo bylą. Kai pateikiamas 7 skyrius arba “tiesus” bankrotas, paprastai teismas skubiai priima sprendimą, paprastai praėjus maždaug 4 mėnesiams nuo prašymo pateikimo. 13 skyriuje numatytas bankrotas suteikia skolininkams laikiną kreditorių priekabiavimą ir taip pat gali leisti jiems išlaikyti savo namus ar automobilius – turtą, kuris būtų likviduotas pagal 7 skyrių. Tačiau jie privalo grąžinti skolų iš kreditinių kortelių ir kitų neišimamų skolų per Tam tikrą laikotarpį, kuris gali būti nuo 3 iki 5 metų. Po šios datos skolos laikomos įvykdytomis.

Skolos išpirkimas

“Credit.com” finansų patarėjai teigia, kad “7 skyriuje jūs galite” išeiti iš teismo salės be jokios skolos “. Vis dėlto pirmiausia turite pateikti bylą dėl šio tipo bankroto. Pagal JAV 11 JAV, 101 (10A) skirsnį skolininko dabartinės mėnesinės pajamos (kaip apibrėžta Bankroto kodekse) turi būti ar mažesnės už jo valstybės vidurkį. Priešingu atveju, skolininkas privalo atlikti patikrinimą, kad įsitikintų, jog skolininkas bankroto nenaudoja tik kaip skolos išvengimo būdą, kurio jis nenori mokėti. Paprastai šis procesas taikomas tik tiems, kurių pajamos yra mažos arba nedidelės.

Didelis darbo užmokestis ir skolos

Apskritai aukštesnieji darbo užmokesčio gavėjai turi pateikti 13 skyrių arba nepateikti failo. Pagal 11 USC, 109 (e) skirsnį, kiekvienas asmuo, kuris dirba, net jei jis savarankiškai dirba arba veikia kaip neįregistruoto verslo savininkas, gali pateikti 13 skyrių, jei visas neapmokėtas skolas (pvz., Kredito kortelę Skolos suma yra mažesnė nei 336 900 JAV dolerių, o užtikrintos skolos suma yra mažesnė nei 1 010 650 JAV dolerių. Vėlgi, atsižvelgiama į skolininko mėnesines pajamas. Jei tai yra mažesnė už valstybės vidurkį, skolininkams suteikiama 3 metai skolai grąžinti, tačiau jei skolininko mėnesinės pajamos yra didesnės už valstybės vidurkį, atlyginimų planas trunka 5 metus. Panašiai kaip konsolidavimo paskola, skolininkas moka patikėtinius, kurie paskirsto pinigus kreditoriams.

Išmetimo nuosmukis

Yra keletas kliūčių, susijusių su bankroto pateikimu, kad būtų galima išimti kredito kortelės skolą. Ši teisinė galimybė atsikratyti skolų nemokama. 2010 m. Vasario mėn. USCourts.gov teigia, kad, be mokesčio už registraciją 235 JAV dolerių ir 39 JAV dolerio administravimo mokestį, tie, kurie už 13 skyriaus pateikimą turi sumokėti advokato honorarus. 7 skyriaus bankroto pateikimas kainuoja 245 dol., Papildomai – 54 doleriai administravimo, advokatui ir kitiems mokesčiams. Tačiau labiausiai žalingas bankroto trūkumas yra tai, kad kredito kortelių skola yra pažymėta kaip išsimokėtos jūsų kredito istorijoje – taip pat pats paties bankroto atvejis, kuris atsiranda jūsų istorijos viešųjų įrašų skyriuje. 13 skyrius lieka jūsų kredito ataskaitoje dar 7 metus po skolos išpirkimo, bet ne ilgiau kaip 10 metų. Dauguma bankrotų lieka jūsų įraše per visus 10 metų, sako Credit.com.

“Credit.com” pažymi, kad nors bankroto byla gali būti reikalinga, tai turėtų būti jūsų paskutinė galimybė. Asmenys, kurie nežinojo apie Bankroto kodekso niuansus, pavyzdžiui, tai, kas 7 ir 13 skyriuose laikoma atleista nuo skolų ir kokį turtą jie gali laikyti, visada turėtų konsultuotis su advokatu, kad įsitikintų, jog jie supranta visus bankroto aspektus.

Daugiau apie bankrotą