Kas ne cardio pratimai bus deginti pilvo riebalų?

Širdies ir kraujagyslių pratimai sudega kalorijas ir padeda jums prarasti pilvo riebalus. Bet ne cardio pratimai taip pat padeda jums deginti pilvo riebalus. Jie gali neuždegti tiek tiesioginių kalorijų kaip ir kardio pratimai, bet jie gali padidinti savo medžiagų apykaitos pratimą po oda ir pagerinti jūsų gebėjimą deginti pilvo riebalus, net jei jie nenaudoja.

Priekinės sėdimosios vietos yra panašios į nugaros pritūpimus, išskyrus tai, kad juosta yra jūsų kūno priekyje. Dėl to pilvo raumenys sunkiai dirba, kad jūsų kūnas stabilizuotų atlikdamas pratimą. Palaikykite strypelį pečių priekyje. Stabilizuokite strypą kryždami rankas ir stumdami barą prie pečių savo kumščiais ar pirštais. Laikykite alkūnės pakelti priešais jūsų kūną. Nuleiskite į pritūpę, kol jūsų šlaunys yra lygiagrečios grindims, tuo pat metu užtikrinant, kad juosta nesisuktų į priekį. Važiuokite iki savo pradinės padėties ir pakartokite 15 kartų.

Priimkite stumdymo padėtį laikydami rankas ant dviejų hantelių. Stabilizuokite savo svorį dešinėje rankoje ir kairiuoju hanteliu į viršų. Nuleiskite hantelį prie grindų, stabilizuokite savo svorį kairiajame ranka ir padėkite dešinį hantelį aukštyn. Pakeiskite savo rankas iš viso 20-30 kartų. Jūsų pilvo raumenys yra labai įpareigotos stabilizuoti kūną atlikdami šį pratimą.

Atlikite pratimų atgal į nugaros sritį be poilsio tarp jų. Pavyzdžiui, atlikite 15 pakvietimų pritūpimų, aštuonių iki 12 pulpų, nuo 20 iki 30 atsikabinimų, 30 lunges ir 15 sėdimų krūtinės presų. Poilsio dvi minutes ir pakartokite grandinę keturis ar penkis kartus. Šis intensyvus įprastas būdas pagerins jūsų metabolizmą po pratimų ir padės jums sudeginti pilvo riebalus.

Ar kalnų alpinistų ir smulkmenų supersets. Paleiskite tvirtą padėtį, o jūsų svoris yra lygus ant pirštų ir tiesių rankų. Ištraukite kairę koją į priekį, kol jūsų kelis bus po krūtinės, grąžinkite į pradinę padėtį ir pakartokite veiksmą savo dešine kojelė. Arba vairuokite kiekvieną koją į priekį tiek, kiek galite. Perkelkite kiekvieną ranką apie 10 cm į priekį ir atgal kartu su kojų judesiais, kad padidintumėte pratimą. Be jokio poilsio, nedelsdami atlikite tokius veiksmus, kuriuos galite atlikti. Poilsio dvi minutes ir pakartokite tris pjeses treniruotes.

Priekinės sėdynės

Hantelio eilutės

Grandinės mokymas

Kalnų alpinistų ir krušos