Kas yra kascara sagrada gerai?

“Cascara sagrada” yra medis, kuris auga natūraliai Šiaurės Amerikos Ramiojo vandenyno pakrantėje ir medikamentiškai naudojamas dėl žievės. Iš rūšies Rhamnus purshiana, kaskara dažniausiai naudojama dėl jos dilginio poveikio. Prieš pradėdami vartoti cascara sagrada, turėtumėte pasikalbėti su savo gydytoju, nes vaistažolių preparatas kelia galimą rimtą šalutinį poveikį ir riziką.

Istorija

Mičigano universiteto sveikatos sistemos teigimu, devyni šimtai amerikiečių Šiaurės Kalifornijoje pradėjo naudoti kaskadą ir pristatė gydytoją iš Ispanijos. Vietiniai amerikiečiai vadino kaskadą “šventa žievė” ir vartojo jį kaip viduriavimą užkietėjimui gydyti. Jie džiovino ir išgydė žievę, nes, vartojant šviežią kaskūrą, sukėlė itin didelį vėmimą, pažymi “Drug Digest”.

Privalumai

Iš esmės galite naudoti kaskadą, kad galėtumėte gydyti vidurių užkietėjimą dėl jo vidurius (1, 2 ir 3 nuorodos). Sako memorialinis Sloan-Ketteringo vėžio centras. “Cascara sagrada” taip pat gali padėti palaikyti vėžio gydymą, stiprindamas chemoterapiją arba žolelių vaistų nuo vėžio prevenciją. Galite vartoti džiovintos kaskados sagrados kapsules, kurios prilygsta 20-30 mg kaskariozidų per dieną, arba galite paimti ¼ ar 1 arbatinį šaukštelį kaskados ekstrakto tinktūros per dieną. Mišinio universiteto patarimai – gerkite daug vandens, naudodami kaskadą ir nevartokite vaistažolių ilgiau nei 8-10 dienų iš eilės.

Funkcija

“Cascara” sudėtyje yra antrachinoonų, kurie skatina žarnyną susitraukti ir išsaugo vandenį žarnyne, sušvelnindami išmatą, sako drugdigest.com. Šie hidroksiantrachinono glikozidai, vadinami kaskarozidais, yra atsakingi už kaskara sagrados stimuliuojančio viduriavimo poveikį. “Cascara” kiti aktyvūs komponentai – emodinas ir aloe emodinas – gali pasiūlyti chemoterapiją didinančią ir vėžio mažinimo poveikį, sako “Memorial” Sloan-Kettering Cancer Center. Emodinas taip pat stimuliuoja apskrito skersmens raumenis, kad sukeltų išmatų išsišakojimą.

Medicinos įrodymai

“Cascara” stimuliuojančio viduriavimo poveikis yra gerai ištirtas ir patvirtintas. 1996 m. “Gydomieji žoleliai”, 1996 m. “Encyklopedia of Common Natural Ingredients used in foods, drugs and cosmetics” buvo paskelbti 1996 m., Ir keletas kitų medicinos žurnalų ir leidinių, klinikiniai tyrimai ir žolių veiksmingumo tyrimai dėl vidurių užkietėjimo. JAV farmakopėjoje 1890 m. Buvo patvirtinta cascara vartojimas gydant vidurių užkietėjimą. Be to, kascara sagrada buvo ištirta dėl savo priešvėžinių veiksmų. 2002 m. Atliktas tyrimas parodė, kad emocinas, išskirtas iš kaskara, turėjo piktžolių poveikį pelių odos vėžio ląstelėms, o 2007 m. Tyrimų mėgintuvėliuose tyrimas parodė, kad emodinas padėjo užkirsti kelią žmogaus karcinomos ląstelėms.

Įspėjimai

Kadangi cascara sagrada yra stimuliuojantis vidurinis vaistas, jis gali sukelti viduriavimą, kuris gali sukelti dehidrataciją ir kalio praradimą. Mažas kalio kiekis jūsų kūne gali sukelti širdies sutrikimų. Niekada neimkite kaskaros, kurios nebuvo išnykusios ir išdžiovinamos mažiausiai vienerius metus, nes šviežios kaskaros vartojimas gali sukelti stiprų vėmimą ir mėšlungį. Nevartokite cascara sagrada, jei turite virškinimo trakto ar pilvo sutrikimų, tokių kaip Krono liga, apendicitas ar žarnyno obstrukcijos, nes žolė gali pabloginti jūsų būklę. Be to, vartojant kortikosteroidus, diuretikus arba “vandens tabletes”, digoksiną ar kitokius vidurius nevartokite kasyklos. Venkite kaskados jaunesniems nei 12 metų vaikams ir nevartokite vaistažoles, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, nes kaskara gali patekti į motinos pieną ir sukelti viduriavimą slaugančiam kūdikiui. Nepamirškite, kad 2002 m. JAV maisto ir vaistų administracija nusprendė, kad cascara sagrada nėra saugu naudoti kaip stimuliuojančio viduriuotojo vaisto receptiniuose ar nereceptiniuose vaistuose, bet vis tiek galite rasti kaskadą maisto papilduose.