Kas yra konservuotų tunų angliavandenių skaičius?

Konservuoti tunai yra sveikas, bet nebrangus maistas, kuris gali būti naudojamas kaip užkandis ar subalansuotas maistas. Remiantis Mitybos duomenimis, konservuotuose tunuose yra mažai sočiųjų riebalų, bet daug baltymų ir vitaminų B. Angliavandeniai yra maistingosios medžiagos, reikalingos organizmui dideliais kiekiais kiekvieną dieną, tačiau kai kurie žmonės riboja angliavandenių suvartojimą, kai bando numesti svorį. Konservuoti tunai paprastai yra maistas, kurio sudėtyje yra mažai angliavandenių dietos.

Suprasti angliavandenius

Angliavandeniai yra maistinės medžiagos maisto produktams, kurie suteikia organizmo energijai fizinį aktyvumą. Harvardo universitetas aiškina angliavandenius kaip cukraus molekules su vandenilio ir deguonies molekulėmis, sujungtomis grandinėje. Labiausiai gausu angliavandenių yra duona, javai, pastos, ryžiai, vaisiai ir daržovės.

Angliavandenių tipai

Yra keletas skirtingų angliavandenių rūšių su skirtingomis molekulėmis ir skirtingu greičiu, kai kūnas jas naudoja kaip energiją. Pavyzdžiui, paprastieji angliavandeniai, tokie kaip fruktozė ar gliukozė, yra trumpos cukrų grandinės, kurios labai greitai naudojamos kaip energija, o sudėtingi angliavandeniai yra ilgos cukrų grandinės, kurios ilgai kaupiasi ir absorbuojamos.

Konservuoti tuno mityba

Konservuoti tunai, turintys daug baltymų ir sveikų aminorūgščių, neturi angliavandenių. Konservuotuose tunuose nėra angliavandenių, nes tunai yra mėsos tipas, o angliavandeniai gaunami tik iš augalinių produktų, pavyzdžiui, daržovių ir grūdų. Remiantis Mitybos duomenimis, tunus konservu sudaro maždaug 94 procentai baltymų ir 6 procentai riebalų.

Konservavimo procesas

Daugelis žmonių žino, kad tunų sudėtyje nėra angliavandenių, tačiau kai kurie žmonės stebisi, ar konservavimo procese yra pridėta angliavandenių. Atliekant tuno konservavimo procesus, žuvis paprasčiausiai virinamos, kad minkštintų mėsą, o tada į skystą sūrymą, tokį kaip vanduo arba aliejus. Kadangi nei vanduo, nei aliejus neturi angliavandenių, konservavimo proceso metu tunams nepateikiami jokie angliavandeniai.

Specialios aromatinės konservuotų tunų rūšys, pavyzdžiui, saulėje džiovintos pomidorų skonio ir česnako bei žolelių skonio, pastarosiomis dienomis tapo labiau populiarios, nes jos yra nebrangios, pavyzdžiui, reguliariai tunai, bet yra labiau kvapnūs ir pasikeitę nuo paprasto tuno paprasto skonio. Aromatinti tunai paprastai prideda angliavandenių iš įvairių padažų, žolelių ir daržovių. Prieš perkant naują skonio įvairovę būtinai palyginkite mitybos faktus su paprastu tunu.

Skonio rūšys