Kodėl aš alkanas ryte?

Net jei valgysite pusryčius, jūsų kramtytas skrandis gali jus pamėginti prieš valgį pasiekti užkandą prekybos automatų. Negalima būti vergu jūsų alkio kančioms – vietoj to pasirinkite maisto produktus, kuriuos valgysite išmintingai ir išliksite visą rytą. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami keisti savo mitybos planą, ypač jei turite sveikatos sutrikimų ar maisto alergijos.

Nėra pusryčių

Jei praleidžiate pusryčius ryte, jūs dažniau pabūgsite valgyti prieš pietus. Ir kai galvojatės su skrandžiu, galite pasiekti nesveikų užkandžių, tokių kaip spurgos ar slapukai, o ne kažką maistingesnio. Net jei jūs nebūsite alkanas, kai pirmą kartą pabundysite, valgydami maistingą maistą, maži patiekalai dega jūsų kūną į popietę, užkirsdami kelią nuo vidurio ryto bado pankų. Pasirinkite griežinėlio taurę su žemės riešutų sviestu arba dubenėlį iš grūdų su pienu, net jei pirmadienį ryte nepageidaujate alkanas.

Nesveika pusryčiai

Pusryčiai, kurių sudėtyje yra cukraus ir rafinuotų angliavandenių, pavyzdžiui, baltos duonos ar spurgos, gali jus užpildyti keletą minučių, bet tai tau nepatinka visą rytą. Rafinuoti angliavandeniai iš karto pasuko į cukrų kūną, paliekant jausmus nervingą ir nepatenkintą. Vietoj to valgykite pusryčius, kurie yra pakraunami sudėtingais angliavandeniais, kurie ilgiau suyra ir ilgiau laikosi jūsų. Be to, jei jūs valgote pusryčius, kurių sudėtyje yra šiukšlių, gali būti didesnė tikimybė, kad jūs ir toliau galėsite pasirinkti netinkamą maistą likusiai dienos daliai. Pradėkite dieną, kurioje yra maistingų, sveiki grūdų angliavandenių, tokių kaip avižiniai dribsniai su uogomis, visą kviečių bagelą ar dubenėlį iš grūdų su pienu.

Nr vidutinio ryto užkandis

Net jei jūs turėjote maistinius pusryčius, kurių sudėtyje yra sudėtingų angliavandenių, po valgymo jūs vis dar galite pajusti badą. Užuot atsakę į skambučius su užkandžiais iš prekybos automatų, pasirinkite užkandį, kuriame yra didelis vandens kiekis, pvz., Morkų ir salierų lazdelės, kad galėtumėte valgyti iki pietų. Valgykite užkandį, kuriame yra maždaug 200 kalorijų, pvz., Obuolių griežinėliais su žemės riešutų sviestu, kad jus tenkintų.

Nepakanka vandens

Rytiniame bado pojūtyje gali būti nieko bendro su maistu, kurį valgote. Jei nesate geriate pakankamai vandens, gali kilti alkio pūslė, kai nesate alkanas. Prieš pasiekdami užkandą, gerkite didelį stiklinę vandens. Tas rumblingas skrandis galėjo būti signalas, kad esate ištroškęs, o ne alkanas. Siekti aštuonių stiklinių vandens per dieną, kad būtų pakankamai hidratuotas.