Kokia p90x treniruotė degina kūno riebalus?

P90X sukurta fitneso eksperto Tony Horton yra treniruotės programa, sukurta stipriems, liesiems kūnams kurti. 90 dienų 12-DVD programa apima širdies ir kraujagyslių treniruotes, jėgos treniruotes, širdies ir pilvo darbus ir lankstumą. Priklausomai nuo jūsų fitneso tikslų, programa turi tris tvarkaraščius: “Classic”, sutelkiant dėmesį į raumenų kūrimą, “Lean”, kuris turi daugiau kardio, ir “Doubles”, skirtas pažengusiems treniruokliams, kurie nori atlikti dvi treniruotes per dieną. P90X apima tris DVD, specialiai sukurtas deginti kalorijas, tačiau jėgos treniruočių treniruotės sukuria raumenis, dėl ko padidėja kalorijų deginimas.

“Cardio X DVD” sukurtas deginti kalorijas ir riebalus. “Cardio X”, naudodamas kenpo, šerdį, plimometrą ir jogą, siūlo įvairovę, remiantis įgūdžiais, įgytais iš kitų DVD diskų. Labai tinkami žmonės gali suvokti, kad “Cardio X” programa neturi kitų kardio galimybių, pvz., Bėgimo, intensyvumo, tačiau programoje siūlomos kitos naudos, tokios kaip pusiausvyros, lankstumo, kojų, glutų ir stiprybės stiprumas.

Hortonas sako, kad “plyometrics” padės jums įveikti aukštesnį lygį ir veikti greičiau. Jis naudoja šaudymo treniruotę, norėdamas deginti kalorijas ir kurti žemesnės kūno jėgą. Programa prideda šuolių ir šuolių į pritūpimus ir lunges, taip pat apima šoninius, priekinius ir galinius judesius. Dauguma pratimų atliekami 30 sekundžių dažniu, todėl padidėja širdies susitraukimų dažnis iki širdies ritmo zonos viršuje, todėl plyometrija yra efektyvus treniruotės intervalas.

Kenpo yra kovos menas, panašus į kikboksą. Jis naudoja įvairius štampus ir smūgius, kad padidintų širdies susitraukimų dažnį, pagerintų pusiausvyrą ir stiprintų pagrindinius raumenis. Hortonas praneša, kad treniruotė yra sunki, ji nuolat juda ir įdomu, todėl laikas greitai praeina. Labai tinka treniruokliams, kurių negalima rasti taip intensyviai, kaip ir kiti širdies ir kraujagyslių sistemos variantai, pvz., Bėgimas, tačiau nauda pusiausvyrai ir lankstumui suteikia kenpo vertingą treniruotę.

P90X turi septynis DVD, skirtus stiprumui stiprinti. Išskyrus “Core Synergistics”, šie DVD diskai nedidina širdies ritmo, tačiau jie kuria raumenis, kurie yra svarbūs kalorijų deginimui. Padidėjęs raumenys pagreitina medžiagų apykaitą, dėl ko per dieną deginamos daugiau kalorijų, netgi vykdant reguliarią veiklą.

Cardio X

Plyometrics

Kenpo X

Stiprumo mokymas