Kokia pratyba gali sudeginti poodinius riebalus?

Riebalai kaupiasi skrandyje arba toli nuo kūno. Gilūs vidiniai skrandžio riebalai yra žinomi kaip visceraliniai riebalai. Tai padidina jūsų sveikatos sutrikimų riziką. Po oda riebalai kaupiasi po oda ir sukelia daugiau protinio nutekėjimo nei sveikatai. Pratimai yra svarbi riebalų kiekio mažinimo dalis.

Aerobinis

Aerobinis pratimas, taip pat žinomas kaip kardiozė, susijęs su pasikartojančiu galūnių judėjimu ilgą laiką. Ši pratybų forma padidina šerdies temperatūrą, todėl galite sudeginti tiek visceralinius, tiek poodinius riebalus. Kaip dar didesnė nauda, ​​aerobinis pratimas pagerina jūsų širdies ir plaučių funkciją. Naudinga yra bet kokia kardio forma, įskaitant bėgimą, greitą vaikščiojimą, šokinėjimą, plaukiojimą, kikboksą, žingsnius aerobika ir vaivorykštė.

Treniruočių ilgis

Aerobinis pratimas sumažina poodinius riebalus, tačiau tik tuo atveju, jei reguliariai dirbate. Nepamirškite kasdienio pasivaikščiojimo kas kelias dienas. Amerikos sporto medicinos koledžas teigia, kad, norint pasiekti svorio mažėjimą, tai gali užtrukti 60-90 minučių per savaitę penkias dienas per savaitę. Jums nereikia tai daryti per vieną išplėstinę sesiją. Jei laikinai paspaudėte, vis dar galite deginti riebalus kelis kartus per dieną.

Padidinkite savo pažangą

Sėkmingai treniruojantis vaistas yra naudingas svorio mažinimui, tačiau jūs taip pat turite galimybę atlikti intervalinį mokymą. Tai atliekama intensyviai per visą treniruotę. Atliekant intervalus, jūs padidinate kalorijų sąnaudas ir greičiau ištirpsite poodinius riebalus. Pradėkite treniruotes su lengvu pašildymu ir atlikite 1 iki 2 santykį, kuris yra didelis ir mažas. Pavyzdžiui, šokinėkite taip greitai, kaip galite 30 sekundžių, šiek tiek šokinėkite 60 kartų ir pakartokite visą likusį treniruotę.

Patarimai apie raumenų masę

Nors kardio yra geriausia fizinių pratimų forma deginant poodinius riebalus, nepamirškite svorio mokymo svarbos. Pasak Mayo klinikos, raumenų statyba padidina jūsų medžiagų apykaitos greitį ir sukelia daugiau kalorijų, ramybės metu. Po treniruočių plano su širdies ir svorio treniruotėmis jūsų rezultatai bus maksimaliai padidinti ir greičiau pasidarys. Dirbkite dvi ar tris dienas per savaitę, naudodami pratimus, kurie nukreipti į visus pagrindinius raumenis.

Pratimai yra ne vienintelis poodinių riebalų praradimo komponentas. Jei reguliariai persivalginate, bet kokios pastangos numesti svorį su pratimais bus pažeistos. Geriausias būdas yra sumažinti jūsų suvartojamą kiekį ir valgyti maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug maistinių medžiagų, pavyzdžiui, vaisių, daržovių, liesos mėsos, nesmulkintų grūdų ir mažai riebių pieno produktų.

Dietinis apgaulimas