Kokie citrimax privalumai?

“CitriMax”, oficialiai žinomas kaip “Super CitriMax Plus”, yra maisto papildas, patentuotas Kalifornijoje įsikūrusiai bendrovei “InterHealth Nutraceuticals, Inc.”, kuri daugiausia naudojama svorio netekimui. Daugiausia dėmesio skiriama riebalų deginimui kūno vietose, kurias sunku išlyginti, pvz., Pilvą ir sėdmenis. CitriMax sudėtyje yra trys ingredientai, kurie dirba kartu.

Hidroksicritrinė rūgštis

Labiausiai žinomas CitriMax ingredientas yra hidroksicetrinė rūgštis, citrinų rūgšties darinys, kuris yra ekstrahuotas iš garsinijos cambogijos medžio. Jis taip pat gali būti išgaunamas iš hibiscus augalo. Manoma, kad garcinia cambogia ekstraktas peradresuos kalorijas, kad padidėtų glikogeno kiekis ir saugojimas. Numatoma, kad ši funkcija padidins ilgalaikę energiją ir padidins apetitą.

Chromas polinikotinatas

Chromo polinikotinatas, joninė medžiaga, dažniausiai naudojama maisto papilduose, papildoma CitriMax, siekiant pagerinti HCA veiksmingumą. Tai reiškia tai padaryti, nes slopina naujų riebalų sintezę iš angliavandenių, taip pat prisideda prie riebalų deginimo. Be to, kiti maisto papildų gamintojai naudojo chromą produktams, skirtiems diabetu sergantiems žmonėms, su įsitikinimu, kad jie gali skatinti sveiką gliukozės metabolizmą arba organizmo gebėjimą paversti cukrą energija.

Gymnema Sylvestre

Gliukozės metabolizmo metu taip pat naudojamas ekstraktas iš gimname medvilnės, gilus į Indijos atogrąžų miškus. “Gymnema sylvestre” buvo naudojamas diabetui gydyti nuo pirmojo amžiaus A. D. Šis ekstraktas taip pat naudojamas sveikiems riebalų rūgščių metabolizmui palaikyti, ypač lipidų ir trigliceridų apdorojimui.

Dozavimas, šalutinis poveikis ir recepcija

2011 m. Rugsėjo mėn. “Hypoallergenic supplements” gamintojas “Pure Encapsulations”, viena iš kompanijų, kurios gamina ir platina “Super CitriMax Plus”, rekomenduoja tris kapsules tris kartus per parą, kurios reikia vartoti maždaug 30-60 minučių prieš valgį. 2011 m. Nepateikiamas papildomas papildomas poveikis. Tačiau “Diet Spotlight” pastebi, kad trūksta tam tikros svarbios informacijos apie “CitriMax” InterHealth tinklalapyje, pvz., Produkto sudėtinių dalių sąrašą, diskusijos dėl papildymo derinio su treniruotės režimu Ir sveiką mitybą ir kainų nustatymą.