Kokie sūris turi mažiausiai riebalų?

Pasak Nacionalinės pieno tarybos, sūris sudaro 9 proc. Riebalų suvartojimo amerikietiškoje mityboje. Sūris taip pat yra puikus kalcio ir baltymų šaltinis. Mažesnių riebalų sūrių pasirinkimas gali padėti sumažinti riebalų kiekį jūsų mityboje, tačiau vis tiek vartoja pakankamai šių svarbių maistinių medžiagų.

Porcijos iškraipymas

Sūrio patiekalas yra gana mažas. Vienas iš būdų užtikrinti, kad jūsų riebalų suvartojimas yra mažas, yra matuot sūrio dalį. Viena sūrio uncija dažniausiai yra viena patiekalas arba apie du kauliukus arba 1 colio kubą. Jei perkate iš anksto supjaustytą sūrį, perskaitykite etiketę ir įsitikinkite, kad vienas gabalas yra lygus vienai porcijai. Kai kurie gamintojai siūlo plonesnį supjaustytą sūrį, kad sumažėtų riebalų ir kalorijų kiekis, kurį valgote.

Ant lengvesnės pusės

Pasak Ročesterio medicinos centro, sūris, kuriame yra mažiau kaip 3 gramų riebalų porcijoje, laikomas mažu riebalų kiekiu. Į šią kategoriją paprastai patenka sūris, pagamintas iš 2 proc. Kai kurie gamina įvairius riebalus iš Čederio, Colby, Šveicarijos ir keleto kitų rūšių sūrio. Mozzarella ir styginių sūrių gabaliukai gaminami su mažu riebiu pienu, todėl jų sudėtyje yra mažiau riebalų nei įprasti sūriai.

Softies

Minkštieji sūriai, tokie kaip varškė, gali būti įvairių riebalų. Be riebalų be sūrio sudėtyje nėra riebalų, o įprasto varškės sūrio sudėtyje yra 10 gramų. Jei nenorite eiti visiškai be riebalų, pabandykite 1 arba 2 procentus varškės. Jų sudėtyje yra atitinkamai 2,5 gramo ir 4,5 gramo riebalų, taigi jūs vis dar sumažinsite savo riebalų kiekį daugiau nei per pusę. Kitiems mažo riebumo minkštuose sūriuose priskiriami “Ricotta”, “Neufchatel” ir riebalų neturintis grietinėlės sūris. Feta, ožkų sūris ir queso freskoje yra apie 6 gramai riebalų už unciją, šiek tiek daugiau nei kitų minkštųjų sūrių, bet ne tiek, kiek reguliarios veislės.

Mažiau yra daugiau

Kai kurie sūriai, nors ir didesni riebalai už unciją, turi stiprių skonių, todėl jūs linkę juos naudoti mažiau, sumažindami ruošiant ruoštą riebalų kiekį. Kai kuriuose iš šių sūrių yra aštrių Čederio, Parmezano ir Romano. Šie sūriai yra nuo 7 iki 10 gramų riebalų už unciją. Jei naudojate mažiau nei pusę uncijos, padengtą ant makaronų viršuje arba sumaišytuose su troškintuvu, jūs sunaudote tokį patį riebalų kiekį, kokį turėtumėte, jei naudojate daugiau mažesnio riebumo sūrio, o jūs nesate paaukoję skonio.