Kokie yra įvairių rūšių futbolo kamuolys greitaisiais taškais?

“Fast-pitch softball” yra daugiau techninių, nei galėtumėte galvoti. Naujojo žingsnio mokymosi kreivė yra nuo vienerių iki dvejų metų, tačiau norint suprasti įvairių išleidimo taškų ir rankų pozicionavimo ypatumus reikia kantrybės ir praktikos. Kuo patogiau puderys jaučiasi, tuo efektyvesnė bus aikštė. Mažas skirtumas spaudai gali reikšti kito komandos komandą.

Kas daro skirtumą?

Patikėkite tai ar ne, jūsų rodyklė pirštu atlieka didžiąją dalį darbo. Pasak Lisa Sweeney, Pensilvanijos treneris Pensilvanijos universitete, nugara daro viską. “Šis pirštas traukia siūlą į teisingą kryptį, kai pritvirtina kamuolį taip, kad jis sukasi teisingai. Kuo greičiau rutulys sukasi, tuo daugiau jis judės, taigi norėsite, kad jis būtų kuo griežtesnis” Sweeney sako.

Kas įvyko su “Fastball”?

“Fastball” greičiausiai bus pirmasis žingsnis, kurį mokysi kaip vaikelį, tačiau kolegijoje didžioji dauguma riesčių jos nenaudoja savo repertuare, nes tai labiausiai tikėtina, kad bus sudeginta. “Jei futbolas, tu esi toks artimas tamsiai, kad tam tikru momentu, greitis tampa nesvarbus. Jei mergaitė gali tau laiką ir susitvarkyti su tavimi, tavo greitis nesvarbus,” sako Sweeney.

Derlius ir jų išdėstymas

Kuo didesnis judesys, kurį turi jūsų aikštės, tuo sunkiau bus, kol tešlaujantis bus, ir tuo labiau būsite dominuojantis. Drobulė gali būti išmesta į vidinę arba išorinę plokštės dalį, ir, kaip rodo pavadinimas, jis turėtų lašas. Kai vaikštote iš piliakalnio, kreivė bus nukreipta į išorinį kampą, į kairę nuo dešiniarankio hittero, o spraustuvas trasa į dešinę. Kaip teigia “Sweeney”, vienas iš sunkiausių mokymų ir mokymų vietų, gali būti išmestas į vidų arba iš išorės, tačiau jo atgal grįžimas turėtų jį priversti. Taigi kilimas.

Techniniai duomenys

Veiksmingiau nei taško išleidimo taškas yra rutulio sukimas ir kampas. Kėlimo pločiui jūsų ranka yra po žeme. “Jei norėtumėte įdėti savo ranką šalia tavęs ir laikyti savo delną, kaip jūs laikėte picą, tai, kaip jūsų ranka atleidžia kamuolį, kad gautumėte tą backspin”, – sako Sweeney. “Kreivė yra panaši, bet pirštai, apvynioti rutulį, traukia jį į savo kūną, sukdami visą šoną, kaip laikrodis nuo trijų iki devynių.

Suprasti savo mechaniką padės komandą savo metimus. Jūsų kūno tipas, augimo laipsnis ir konstrukcija, šiek tiek paveikia techninius mesti matmenis. Pavyzdžiui, asmuo su mažesnėmis rankomis ketina turėti kitą būdą suktis kamuolys, nes ji bus sunkiau tvirtai laikytis. Apskritai, žinojimas, kaip dirbti su kūne, tik padidins jūsų efektyvumą. “Jei esate vadovaujamasi trijose iš keturių aikščių, jūs esate gana geros formos, nes batters nežino, kada kamuolys išeina iš jūsų rankos ir kokiu būdu kamuolys bus nutrauktas”, – sako Sweeney.

Paimkite tavo kūną