Kokie yra koledžo futbolo gynybinės varžybos taisyklės?

Net fiziniame žaidime, pvz., Kolegijos futboluose, yra taisyklių, kuriomis esate per fiziniai. Nepaisant nusikaltimo ar gynybos, žaidėjams neleidžiama naudoti rankų, kad užkabintų, užrakintų, priveržtų, suspaustų ar laikytųsi, stengiantis apriboti priešininką. Gynėjas gali susisiekti su įžeidžiančiu žaidėju tik nuo rutulio blokuojančioje zonoje – pirmųjų penkių aikštelių nuo kovos linijos. Jei yra daugiau apribojimų už tą ribą, gali būti iškviestas gynybinės varžybos.

2009 m. Lapkričio 10 d. NCAA futbolo taisyklių redakcijoje 9 taisyklė apibūdina “Žaidėjų elgesį ir kt., Kuriems taikomos taisyklės”. 3 skirsnyje kalbama apie “blokavimą, rankų ar ginklų naudojimą”, o 4 skyrius – į gynybinius žaidėjus. 9 straipsnio 3 str. 4 straipsnyje nurodoma, kad “gynybinis žaidėjas rankomis ir ginklais gali stumti, traukti, išstumti ar pakelti įžeidžiančius žaidėjus bandydamas pasiekti bėgikį”. Tačiau jie negali naudoti rankų ir rankų, kad sugebėtų įveikti, laikyti Ar kitaip neteisėtai užkimšti priešininką, išskyrus rutulinį vežimėlį. Tai, pagal apibrėžimą, yra gynybinė nuosavybė ir tenka dešimties metų bausmė už nusikaltimą, taip pat automatinis pirmasis žemyn.

Paprasčiau tariant, pravažiavimas turi būti išmestas, kad atsirastų gynybiniai praėjimo trukdžiai. Gynybinis valdymas įvyksta prieš laiką, kai “Quarterback” išleidžia kamuolį. “7-3-8 taisyklėje teigiama, kad” gynybinis praeities trikdymas yra kontaktas už neutralios zonos gynybiniu žaidėju, kurio ketinimas varžyti reikalavimus atitinkantį priešininką yra akivaizdus, ​​ir tai gali užkirsti kelią Priešininką įmanoma gauti pasivaikščiojamą pirmyn kirsti. “Bauda už perėjimo trukdymą yra automatinis pirmasis nusileidimas ir griovimas prieš treniruotės vietą ne daugiau kaip 15 metrų nuo ankstesnės kovos linijos.

Po to, kai kamuolys buvo užfiksuotas, gynėjas gali susisiekti su įžeidžiančiu žaidėju blokavimo zonoje. Apsauginiai žaidėjai gali naudoti rankas ir rankas, kad stumtų, trauktų ir atitrūkdavo nuo puolančių žaidėjų, kurie akivaizdžiai bandė juos užblokuoti. Jei prieš žaidimą atsitiktinis žaidėjas yra pripažintas tinkamu imtuvu, gynėjas turi nutraukti ryšį su tuo žaidėju po penkių aikštelių.

Apsauginis linemanas negali turėti įžeidžiančio linemano, taip užkertant jam kelią ir užkirsti kelią įsibėgėjimui lauke. Apsaugininkas negali užkirsti kelio grįžti ar imtuvas išplaukti žemyn už blokavimo zonos ribų. Gynėjas gali įstrigti įžeidžiančio žaidėjo varžybose, panaudodamas teisinius rankų judesius, bet turi paleisti juos po penkių aikštelių. Gynėjas negali tyčia apriboti oponento sugebėjimo atsigaivinti prarastą rutulį ar garsintis.

Kai bet koks žaidėjas ar pareigūnas palietė į priekį, pvz., Nukrypimas – gynėjas gali teisėtai iš teisėjo pašalinti priešininką iš kamuolio; gynybiniai žaidėjai gali naudoti rankas ir rankas, kad stumtų, trauktų, palaidotų Išjungti arba pakelti įžeidžiančius žaidėjus, kurie akivaizdžiai bando juos blokuoti ir bandydami pasiekti rutulinį vežimėlį.

NCAA 9-3-4 taisyklė

Skirtingai nuo pravažiavimo trukdžių

Blokatorius tampa gavėju

Neperduodantis gynybinis laikymasis

Išimtys