Kokie yra phentermine dietos ingredientai?

Mažo maistinio maisto kiekio valgymas ir reguliarios fizinės pratybos yra sveikiausias būdas numesti svorį, tačiau kai kurie žmonės kreipiasi į dietinius vaistus, kad padėtų jiems išmesti daugiau svarų. Kai kurios dietos tabletes galima įsigyti per kambarį. Phentermine yra vaistas, kuriam reikalingas receptas ir kuris yra naudojamas gydytojo priežiūroje, kaip bendro svorio mažinimo plano dalis.

Apibrėžimas

Phentermine dietos tabletes veikiantis ingredientas yra stimuliuojantis vaistas, kuris amfetaminui yra labai panašus. Pasak PubMed Health, ji priklauso narkotikų klasei, pavadintam anorektikai. Šios kategorijos vaistai veikia jūsų centrinę nervų sistemą ir sumažina jūsų apetitą, todėl galite prarasti svorį, nes valgote mažiau. Phentermine gali būti įpročio formavimas, todėl jis turėtų būti naudojamas tik kaip nurodyta ir niekada neturėtų būti dalijamasi su kitu asmeniu. Paprastai vaistas vartojamas tik nuo trijų iki šešių savaičių.

Tikslas

Phentermine veiklioji medžiaga mažina apetitą, todėl šis vaistas skiriamas nutukusiems žmonėms, kurie turi kitų su sveikata susijusių rizikos veiksnių, tokių kaip diabetas, aukštas kraujospūdis ir padidėjęs cholesterolio kiekis, praneša Drugs.com. Phentermine nerekomenduojama vartoti žmonėms, sergantiems glaukoma, padidėjęs skydliaukės, širdies ligos ar vainikinių arterijų liga, ir turi būti atidžiai stebimas pacientas, sergantis cukriniu diabetu arba padidėjęs kraujospūdis. Kai kurie žmonės yra alergiški šio vaisto veikliajai medžiagai.

Šalutiniai poveikiai

Phentermine dietos tabletes kai kuriems vartotojams sukelia nemalonus šalutinis poveikis. Pagal Mayo klinikų gydytojo dr. Donaldo Hensrudo tipines problemas gali būti neryškus regėjimas, burnos džiūvimas, galvos svaigimas, miego sutrikimai, nerimas ir vidurių užkietėjimas. Koreguodami dozę, gydytojas gali sumažinti ar pašalinti šalutinį poveikį.

Apsvarstymai

Nors “phentermine” veiklioji medžiaga sumažina jūsų troškimą valgyti, tai nereiškia, kad tai yra ilgalaikis svorio netekimas ir neturėtų būti remiamasi vieninteliu svorio praradimo priemone. Gavęs receptą, gydytojas turi pateikti nurodymus dėl treniruočių programos ir valgymo plano. Kruopščiai laikykitės šio plano ir tęskite jį, kai nustosite vartoti phentermine, kad išlaikytumėte svorį.

Fentermiino veiklioji medžiaga yra saugi daugeliui žmonių, jei ji vartojama teisingai, tačiau kartu su fenfluraminu ar deksfenfluraminu gali sukelti rimtų šalutinių reiškinių. Šie vaistiniai preparatai buvo dažniausiai skiriami kartu, tačiau kai kuriems pacientams jie sukėlė mirtiną plaučių sutrikimą, įspėja Drugs.com. Phentermine taip pat gali sąveikauti su kitais dažnai vartojamais vaistiniais preparatais, pvz., MAO inhibitoriais, todėl jūs turite pasakyti savo gydytojui apie bet kokius kitus vaistus, kuriuos vartojate, jei gausite receptą dėl dietos vartojamo vaisto.

Įspėjimas