Kokie yra privalumai ir trūkumai, kai kėlimo svoriai yra rankomis rankomis?

Kreida – tai rankena, kuri paprastai naudojama bet kokiame sporto šakoje, kurioje gali kilti problemų, pavyzdžiui, gimnastika, alpinizmas ir kėlimo svoriai. Pasirenkant šį įrankį naudoti savo treniruočių metu yra asmeninis sprendimas, turintis privalumų ir trūkumų.

Kai treniruojate, jūs prakaituojate. Jei jūsų delnų prakaito, gali būti sunku išlaikyti jūsų rankeną svorio juostoje. Nors tai yra tiesiog nemalonu, kai išmušta lengvų kvailų varpelių garbanos, rezultatai, jei jūs darote didžiausią svorį, gali būti katastrofiški. Kreidelės tepimas ant rankų sugeria prakaitą, todėl galite išlaikyti geresnį rankeną. Kreida paprastai yra maišelyje ar rutulyje viduje, kad būtų lengviau valdyti ir pritaikyti.

Kreidos pagrindinis privalumas yra jo paskirtis: kreidos naudojimas yra geresnis nei prarasti svorį. Kreida yra pigesnė nei kitos galimybės rankena valdyti. Tai taip pat nešiojamas ir lengvai prieinamas daugelyje sporto prekių parduotuvėse.

Grip kreidelės pagrindinis trūkumas yra netvarka. Kiekvieną kartą, kai naudojate kreidą, jūs gaunate nedidelę daiktų dulkėjimą visoje artimiausioje vietoje, o jūs paliekate kreidos rankos spaudinius viskuo, prie ko prisiliesite. Prakaitą ir kreidą derinti, ypač daugelio svorio juostų tekstūruotus sukibimus, gali būti sunku nuvalyti. Šis netvarumas taip pat sukelia dar vieną nepalankią padėtį – ne visi sveikatingumo klubai leidžia kreida dėl tos pačios priežasties, kad tai yra tokia netvarka.

Atsižvelgdama į poreikį padėti rankoms ir kreidos netinkamumui, treniruoklių pramonėje pasirodė dvi alternatyvios kreidos naudojimas sporto salėje. Vienas iš paprastų, jei potencialiai brangus variantas – dirbant su svorio kėlimo pirštinėmis. Tai kontroliuoja jūsų prakaitą, tuo pačiu leisdamas delnus atsigaivinti nuo kėlimo svorių trinties. Taip pat galite rasti sukibimo losjonų, kurie atlieka tą patį darbą kaip kreidos dėžutė, nepalikdami netvarka visur.

Kaip tai veikia

Kreidos naudojimo pranašumai

Mielos kreidos

Alternatyvos