Kokios naudos sveikatai yra kokkusas?

Kuskų valgymas suteikia pagrindines maistines medžiagas, kurios padeda išlaikyti bendrą sveikatą. Šis grūdų maistas yra gimtoji į Šiaurės Afriką ir paprastai randamas Vidurio Rytų virtuvėje. Kuskusas yra maži makaronai, pagaminti iš kviečių formos. Jis gali būti valgomas kaip šalutinis patiekalas, salotos ar desertas, ir jį galite naudoti vietoj ryžių arba kinono.

Kuskų valgymas suteikia jums gerą lieso, vegetariško baltymo šaltinį. 1 puodelio patiekalas iškeptame kuskuse suteikia 6 gramų baltymų, kuris atitinka 12 procentų dienos vertės maistinei medžiagai. Jūsų kūnas remiasi dietiniu baltymu, kad palaikytų sveiką odą, raumenis, organus ir kitus kūno audinius. Nurodant liesos baltymų šaltinius, užtikrinama, kad jūs patenkate kasdienius baltymų poreikius, nenaudodami riebalų pertekliaus. Kuskuso porcija turi mažiau nei 0,5 g riebalų porcijoje, todėl labai liesos.

Kiekvienas puodelis, kuriame patiekiamas kuskusas, tiekia 2 gramus maistinių skaidulų. Nors pluoštas yra nesuderinamas angliavandenis, jis atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį išlaikant jūsų sveikatą. Pluoštas gali būti naudingas svoriui valdyti, nes jis absorbuoja vandenį ir virpėja virškinimo trakte, padėdamas jums jaustis visiškai. Jis taip pat palaiko maisto per jūsų kūną, užkertant kelią vidurių užkietėjimui. Jūsų cholesterolio kiekis netgi gali būti naudingas pluoštui, nes jis prisijungia prie cholesterolio virškinimo trakte ir pašalina jį iš savo kūno.

Kai apdorojami grūdai, prarandama daug maistinių medžiagų. Visų grūdų maisto produktų pasirinkimas paprastai suteikia daugiau vitaminų, mineralų ir skaidulų vienai porcijai nei rafinuoti grūdai. Kuskusas yra visavertis maistas ir geras B vitamino šaltinis, reikalingas sveikai laikyti. Tiksliau sakant, kuskusas suteikia tiamino, niacino, riboflavino, B6, folatų ir pantoteno rūgšties. Šios maistinės medžiagos padeda metabolizuoti energiją, palaikyti sveikas raudonąsias kraujo kūnelius, užkirsti kelią tam tikriems gimimo defektams ir išlaikyti jūsų odą, kraują, smegenis, nervų sistemą, širdį ir imuninę sistemą.

Mineralinės medžiagos taip pat yra įvairios, kokosus. Tešlos porcija suteikia 61 proc. Dieninio seleno kiekio. Pasak dietinių maisto papildų tarnybos, selenas labai svarbus reprodukcinei sveikatai, skydliaukės hormonų metabolizmui, baltymų sintezei ir laisvųjų radikalų žalai išvengti. Vienoje puodelio kokoso taip pat yra 7 procentai kasdieninės vertės mineralinio mangano. Nors kasdien reikia tik nedidelio kiekio mangano, jis padeda išsaugoti kaulų, kraujo, hormonų, nervų ir smegenų funkcionavimą bei reguliuoja metabolizmą ir cukraus kiekį kraujyje.

Geras baltymų šaltinis

Maistinė lasteliena

Pagrindiniai vitaminai

Trace Minerals