Kokios naudos yra valgant rūgščiąsias moliūgas?

Kepti maisto produktai nepakartojami daugeliui žmonių, bet karštas moliūgas yra įprastas indų virtuvės maistas. Šis daržovių, taip pat žinomas kaip karčiųjų melionų ar balzaminių kriaušių, siūlo įvairius privalumus tiek maistui, tiek vaistams. Kukurūzų moliūgas yra geras kelių vitaminų šaltinis, geras mažo kaloringumo dieta. Tačiau pasitarkite su savo gydytoju prieš valgydami šį daržovę kaip bet kokios medicininės būklės gydymą.

Kukurūzų moliūgas yra geras pasirinkimas kalorijų turinčioms dietoms – 1 puodelio patiekalas iš šio daržo prideda tik 24 kalorijas prie jūsų maitinimo plano. Kadangi šis gurmanis yra įgytas skonis, jūs negalėsite ja naudotis tik savaime. Galite pridėti jį prie sriubų ir troškinių, bet jūsų bendras kalorijų kiekis bus didesnis. Girioje yra gana mažai riebalų, kurių sudėtyje yra 0,2 g vienai porcijai.

Gurmanų patiekalas tenkina visą jūsų kasdienį vitamino K. Vitaminas K, kurį galima įsigyti šiame kartaus daržovių, sumažina pernelyg didelio kraujavimo riziką ir prisideda prie jūsų kaulų vientisumo. Jei vartojate antibiotikus, jūsų kūnas gali iš to išplauti vitaminą K, todėl valgyti tokius maisto produktus, kaip “bitter gourd”, yra geras pasirinkimas padidinti savo vartojimą.

Gurmano įtraukimas į jūsų mitybą padidina jūsų suvartojamą vitamino C kiekį. Vienoje šio nerami kailių daržovių porcijoje yra 54 procentai kasdien rekomenduojamo vitamino C kiekio, todėl tai yra geras būdas kraujo indų sveikatai dėl jo poveikio kolagenui. gamyba. Jums reikia šio vitamino, kad būtų galima remontuoti sužalojimus, įskaitant kaulų pertraukas ir odos grožį. Šis antioksidacinis vitaminas padeda apsaugoti nuo laisvųjų radikalų žalos, galinčios sukelti tam tikrų rūšių vėžį ir kitas sąlygas.

Viena porcija iš karsto moliūgo suteikia 28 procentus vitamino A, kurio jūsų organizmas reikalauja kiekvieną dieną. Jums reikia vitamino A šioje daržovėje, kad jūsų gleivinės membranos ir kiti minkštieji audiniai būtų sveiki, ir tai taip pat turi kitų privalumų jūsų akims. Šis vitaminas padeda išvengti naktinio aklumo ir kataraktos. 2011 m. Balandžio mėn. Paskelbtoje “Cochrane sisteminių apžvalgų duomenų bazėje” paskelbtame tyrime koreliuoja vitamino A trūkumą su aklumu, kurį sukelia tymai, todėl, jei turite šią ligą, kad išvengtumėte akių problemų, apsvarstykite galimybę pridėti karčiųjų gurmanų.

Žurnalo “Chemija ir biologija” žurnalo 2008 m. Kovo mėn. Įrodymai rodo, kad karčiųjų moliūgų savybės gali būti natūralus gydymo būdas žmonėms, sergantiems 2 tipo cukriniu diabetu. Tam tikri junginiai, izoliuoti šioje augalijoje, suaktyvina fermentą, vadinamą AMPK, kuris padeda reguliuoti gliukozės metabolizmą. Šis veiksmas padeda diabetikams, kuriems sunku konvertuoti gliukozę į energiją, naudoti veiksmingesnį insulino kiekį.

Dieta draugiška

Puikus vitamino K šaltinis

Teikia vitamin C

Sudėtyje yra vitamino A

Naudos 2 tipo cukriniu diabetu