Kokios yra chondroitino gliukozamino msm nauda?

Chondroitinas, gliukozaminas ir metilsulfonilmetanas, arba MSM, paprastai yra atskirai arba kartu kaip kompleksiniai, papilduose, kuriais prekiaujama dėl sąnario sveikatos. Jie taip pat yra skirti skausmui sušvirkšto osteoartrito atpalaidavimui – skausmingai degeneracinei būklei, dėl kurios atsiranda sąstingis, skausmas. Šios medžiagos gali suteikti priešuždegiminių ir skausmą malšinančių vaistų, vartojamų atskirai arba kartu. Tačiau rezultatai buvo sumaišyti. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti bet kokių papildų, ypač jei turite esamą būklę.

Chondroitino pagalvėlės sąnariai

Chondroitinas yra pagrindinė jūsų kūno jungiamojo audinio sudedamoji dalis, žinoma kaip kremzlės, kuri padeda sulenkti sąnarius ir neleisti jūsų kaulams trintis vienas prieš kitą. Chondroitinas absorbuoja vandenį ir kitus skysčius, todėl jūsų kremzlės išlaikomos hidratuotos ir sveikos. Jis vartojamas kaip papildas gydyti osteoartritą, artrito formą, atsiradusią dėl kremzlių suskaidymo. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, klinikiniai duomenys sukėlė nevienodus rezultatus, kai kurie tyrimai atnešė naudos, ir kiti duomenys, kurie nėra naudingi.

Gliukozaminas ir jungtinė sveikata

Kaip ir chondroitinas, gliukozaminas natūraliai gaminamas jūsų kūne ir atlieka svarbų vaidmenį bendrai sveikatai. Tai padeda kurti ir taisyti kremzlę, jungiančią sąnarius. Paprastai vien tik gliukozaminas arba osteoartritas skirtas chondroitinui vartoti. Remiantis Amerikos ortopedijos chirurgų akademija, gliukozaminas turi priešuždegiminių savybių, ir duomenys rodo, kad tai gali padėti sušvelninti osteoartrito skausmą. Pasak mokslininkų, nors duomenų, skirtų skausmui malšinti, yra perspektyvūs, trūksta tyrimų, rodančių, kad papildai padeda ištaisyti ar atkurti kremzles.

Metilsulfonilmetanas ir osteoartritas

MSM yra sieros turintis junginys, kuris padeda palaikyti sausgysles ir raumenis. Dėl MSM skausmą malšinančių ir priešuždegiminių savybių mokslininkai ištyrė, ar kelis osteoartritus naudojo vien tik arba kartu su gliukozaminu. Tyrime 118 suaugusiųjų, kurių lengvas ir vidutinio sunkumo kelio osteoartritas, vartojo vien tik MSM ir gliukozaminą arba kartu 12 savaičių. Tyrėjai nustatė, kad MSM ir gliukozaminas veiksmingai šalina kelių sąnarių skausmą ir kad šių dviejų derinys duoda dar geresnių rezultatų.

Atsižvelgiant į kompleksą

Chondroitino, gliukozamino ir MSM derinys naudojamas sveikiems sąnarams palaikyti ir mažinti skausmą pacientams, sergantiems osteoartritu ir kitomis uždegiminėmis sąnario ligomis. Jei nuspręsite vartoti chondroitiną, gliukozamino ir MSM kompleksą, imk jį pagal savo gydytojo nurodymus. Kompleksas gali sukelti pykinimą, skrandžio sutrikimus, rėmens ar viduriavimą. Pasak “Drugs.com”, šis šalutinis poveikis paprastai yra lengvas. Šis papildas gali sąveikauti su tam tikrais vaistais, pvz., Kraujo skiedikliais ir insulinu. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, jei šiuo metu vartojate paskirtus vaistus.