Kokios yra citrusinių vaisių minkštimo nauda sveikatai?

Citrusai “reiškia didžiulę žydinčių augalų genetą, auginamą visame pasaulyje už jų vaisius. Apelsinai, citrinos, greipfrutai, lazės ir tangerinai visi buvo parodyta įvairių kultūrų dietose ir vaistinėse praktikose nuo toli istorijoje. Citrusiniai vaisiai dažnai yra sultingi , Mechaniškai arba rankomis, o rezultatas – pluoštinis ir maistingas šalutinis produktas, vadinamas minkštimu, turinčiu daug naudos sveikatai.

Citrusinių vaisių minkštimas yra daug vitamino C, kuris yra stiprus antioksidantas, kuris gali padėti daugeliui kūno sistemų. “Epidemiologijoje” paskelbtame tyrime nustatyta, kad vitaminas C turi atvirkščią įtaką mirtingumui nuo vėžio ir širdies ir kraujagyslių ligų. Citrusinių vaisių minkštimas taip pat yra beta karotinas, kurį organizmas konvertuoja į vitaminą A, taip pat nedaug vitaminų B-1, B-2, B-3, B-5, B-6 ir E.

Citrusinių vaisių minkštimas yra didelis kalcio, magnio, fosforo ir kalio kiekis, kuris gali pagerinti smegenų funkciją, širdies sveikatą ir kaulų stiprumą. Kalis taip pat prisideda prie inkstų funkcijos. Citrusiniai vaisiai taip pat suteikia nedidelius kiekius vario, geležies, mangano ir cinko. Citrinose unikaliai siūloma natris, chloras ir siera.

Antioksidacinis C, A ir E vitaminų poveikis buvo daugelio vėžio tyrimų centras, ir šie vitaminai parodė potencialą gydyti ir užkirsti kelią tam tikroms vėžio formoms, kurias sukelia laisvųjų radikalų pažeidimai. Citrusinių vaisių minkštimas taip pat yra flavonoidų, limonoidų ir kumarinų, augalų pagamintų cheminių medžiagų, apsaugančių nuo virusinių, bakterijų ir grybelinių invazijų.

Plazmos stora ir pluoštinė savybė yra gaunama iš didelės koncentracijos mitybinės skaidulos, vadinamos pektinu. Pektinas padeda sumažinti cholesterolio kiekį, lengviau virškinti ir pagerinti riebalų ir kenksmingų cheminių medžiagų pašalinimą iš organizmo.

Vitaminai

Mineralai

Priešvėžinis potencialas

Pektinas