Kokios yra kukurūzų krakmolo nauda sveikatai?

Kukurūzų krakmolas yra daugiau nei tik jūsų graviravimo ar vaisių pyrago tirštiklis. Nors minkšti miltai, pagaminti iš kukurūzų branduolio, nėra turtingas vitaminų ir mineralų šaltinis, tai gali padėti pagelbėti kalorijas tiems, kuriems to reikia, jie veikia kaip energijos šaltinis ir mažina cukraus kiekį kraujyje žmonėms su nakties hipoglikemija.

Calorie Booster

Nors dauguma žmonių bando sumažinti kalorijas, kai kurioms žmonėms reikia pridėti kalorijų, kad padėtų didinti svorį. 1 kukurūzų krakmolo patiekalas yra 30 kalorijų. Kaip beveik bekvapiai milteliai, kurie gerai sumaišomi su įvairiais maisto produktais, kukurūzų krakmolas gali padidinti kalorijų kiekį, be to, jis stipriai veikia jūsų apetitą. Tačiau jis susilpnina maisto produktų, kuriuos jūs įtraukiate, nuoseklumą, taigi jums gali būti geriau maišyti jį su maisto produktais, kuriuos norite sutirštėti arba kurie jau yra stori. Geras pasirinkimas – jogurtas, karštas grūdas, pudingas, bulvių koše ir padažas. Pridėkite mažais žingsniais, kad jūsų maistas nebūtų per storas valgyti.

Energijos šaltinis

Visos kalio kukurūzų krakmolas gaunamas iš angliavandenių kiekio. 1 šaukštas patiekiame 8 gramus angliavandenių. Kvapai yra makroelementai, kurių jums reikia didžiausio kiekio, sako “McKinley” sveikatos centras. Taip yra todėl, kad angliavandeniai yra tavo kūno pirmenybė energijos šaltinyje. Nors angliavandeniai iš maisto produktų, pvz., Kukurūzų krakmolo, padeda jums pakelti ir eiti, tokie angliavandeniai taip pat naudojami jūsų pagrindinėms kūno funkcijoms gydyti, įskaitant jūsų širdies plakimą, kvėpavimą ir smegenų veiklą.

Hipoglikemijos gydymas

Kukurūzų krakmolas taip pat turi medicinos naudą ir buvo naudojamas padėti mažinti cukraus kiekį kraujyje žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu ir glikogeno saugojimo liga, kuri yra paveldimas metabolinis sutrikimas. Neišdirbtas kukurūzų krakmolas padauginamas lėtai ir tiekiamas lėtai pastovi gliukozės srovė, kuri gali padėti išvengti mažo cukraus kiekio kraujyje, ypač naktį miego metu. Nors kukurūzų krakmolas siūlo šią medicinos naudą, neturėtumėte į savo dietą įtraukti kukurūzų krakmolą, kad galėtumėte padėti kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, nebent jūsų gydytojas ar dietologas nuspręstų tai padaryti.

Kiti svarstymai

Kukurūzų krakmolas suteikia naudos sveikatai, tačiau didelio kaloringumo krakmolas nėra geras baltymų ar vitaminų šaltinis. Jame yra tik nedidelis mineralinių medžiagų kiekis, įskaitant fosforą, kalcią, geležį, magnio, kalį ir cinką. Nors jūs galbūt galėsite jį naudoti norėdami suvartoti savo kalorijų kiekį arba kaip energijos šaltinį, yra sveikesnių variantų, tokių kaip riebūs sausieji pieno milteliai, kurie suteikia papildomų maistinių medžiagų, reikalingų jūsų kūno sveikatai.