Koks skirtumas tarp “bowflex extreme” ir “extreme 2”?

“Bowflex” specializuojasi namų treniruoklių įrangoje, pradedant nuo treadmills, elipsių treniruoklių, laisvų svorių ir daugiafunkcinių namų sporto salių. Be to, “Bowflex” gamina visoje šalyje veikiančius “Shwinn Fitness”, “Nautilus” ir “Universal” prekės ženklus, kurie siūlo aukščiausios rūšies treniruoklių įrangą asmeniniam ir komerciniam naudojimui. “Bowflex” populiariausias namų sportas yra “Xtreme 2 SE Home Gym” modelis, kuris konkuruoja su senesne versija “Xtreme SE”. Nors abi sporto salės siūlo tokią pačią naudą, yra keletas subtilių skirtumų, kurie gali nustatyti, kurį modelį galbūt norėsite įsigyti.

Kaina

“Bowflex” platina namuose treniruoklių salėse skirtingus kainų taškus, kad atitiktų daugelio asmenų galimybes. Nuo 2010 m. Vasaros “Bowflex Xtreme SE” kainuoja 1299 USD, o patobulinta “Bowflex Xtreme 2 SE” kaina yra 1 599 USD, ty 300 USD skirtumas. Jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų tinkamumo lygio ir kaip dažnai planuojate naudoti šią įrangą; abu modeliai siūlo pranašumus dėl fitneso.

Pratimų skaičius

“Bowflex Xtreme 2 SE” leidžia vartotojui atlikti daugiau nei 70 pratimų, o “Xtreme SE” leidžia vartotojui atlikti daugiau nei 65. “Xtreme SE” versija leidžia vartotojui atlikti keturis skirtingus krūtinės pratimus; “Bowflex” pridėjo du papildomus krūtinės pratimus – -Decline lizdai skristi ir nusileisti krūtinės liga — iki Xtreme 2 modelio. “Xtreme 2 SE” suteikia daugiau rankos, peties, nugaros ir kojų pratimų nei “Xtreme SE”, įskaitant sėdimąsias dilbio šonines peties pakėlimą, gerus rytus, išlenktas galines deltos eilutes, virvių stumdomas nugarą ir vienos kojelės veržimą.

Traukos sistema

Viena iš “Bowflex Xtreme 2” atnaujinimų yra kintamosios kabelių skydų sistemos be pakeitimo. Tai leidžia vartotojui pakeisti keletą skirtingų pratimų, nepraleidžiant treniruotės, kad būtų galima reguliuoti ar iš naujo valdyti skriemulius. Keičiamo kabelių funkcija ne tik taupo laiką, bet ir trukdo pernelyg ilgai judėti.

Žemutinė Pulley / Squat stotis

Abiejuose “Bowflex Xtreme” modeliuose yra mažesnė skriemulių sistema, leidžianti pritūpimus ir stiprinti glutes, raumenis ir keturkampis. “Xtreme SE” versija buvo sukurta 3 padėčių skriemulių sistema, Xtreme 2 SE buvo suprojektuota 4 padėčių skriemulyje.

Greito keitimo galios rodyklių sistema

Nors tiek “Bowflex” modeliai, tiek “Xtreme SE” ir “Xtreme 2 SE” turi galios lazdelės sistemą, kuri leidžia vartotojui koreguoti pasipriešinimą iki 410 svarų, “Xtreme 2” variklio strypų sistema leidžia vartotojui greitai pereiti nuo vieno pasipriešinimo į kitą, nedidindami Per daug laiko tarpusavyje.