Malto česnako nauda

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, daugelyje kultūrų, vykstančiose prieš XVIII a., Buvo naudojamas česnakas tiek vaistiniais tikslais, tiek maistu. Šiuolaikiniais laikais česnakas vis dar vartojamas valgyti, taip pat priemonė, padedanti išvengti daugelio ligų ir ligų. Švieži česnakai gali būti malti ir įtraukti į mėgstamus receptus. Reguliariai vartodami česnakus, galite pasinaudoti visomis naudomis, kurias gali pasiūlyti.

Pasak “San Diego Naval” medicinos centro, česnakai gali išplauti savo kraują, dėl to kraujui mažėja tikimybė, kad jūsų kraujas krešės ir sumažės cholesterolio kiekis kraujyje, sumažės širdies ligų pavojus. Česnakai randami sieros junginiai verčia trombocitus tapti slidžiais, neleidžia jiems klijuoti kartu ir formuojasi kraujo krešuliai. Jei išvengiama kraujo krešulių, galite išvengti kraujo tėkmės blokavimo galimybės ir labai sumažinkite insulto ar širdies priepuolio galimybę.

Pasak Nacionalinio vėžio instituto, vėžys yra veiksmingas vėžio prevencijos srityje, ypač kai kalbama apie skrandžio ir prostatos vėžį. Česnakai yra junginiai, žinomi kaip alilio siera. Nacionalinis vėžio institutas teigia, kad, kai šis junginys įvedamas į jūsų kūną, jis gali apsisaugoti nuo auglių augimo arba sulėtinti jo augimą. Šis junginys taip pat daro ląsteles pažeidžiamas dėl stresų, atsiradusių, kai ląstelės dalijamos. Kadangi vėžio ląstelės skirstomos sparčiai, alilo sieros junginiai gali jiems pakenkti.

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, valgant žalius česnakus gali padėti užmušti parazitus, rastus žarnyne. Česnakai yra veiksmingi prieš daugelį rūšių parazitų, įskaitant bendrąsias apvaliųjų kirmėlių, kaspinuočių ir kaspinuočių. Jei jūsų inkstuose yra parazitinė infekcija, vartojantis žaliavinį česnaką gali juos pašalinti, jei jis yra vartojamas reguliariai. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad valgant česnakus negalima pakeisti gydymo ir, jei manote, kad turite parazitus, kreipkitės į savo gydytoją dėl rekomendacijos.

Pasak Nacionalinio vėžio instituto, nors česnakai turi daug naudos sveikatai, per daug česnako vartojimas gali būti žalingas. Kai kurie galimi šalutiniai poveikiai, susiję su česnaku, gali būti nemalonus burnos kvapo ir odos kvapas, sumažėjęs kalcio ir serumo baltymų kiekis organizme, viduriavimas ir skrandžio sutrikimai.

Kraujo privalumai

Vėžio prevencija

Parazitai

Apsvarstymai