Svorio pratimai žmonėms su blogais keliais

Pratimai gali būti ypač sunkūs žmonėms su blogais keliais. Tokiu atveju reikia riboti tradicinius pratimus, tokius kaip važiavimas, šokinėjimas ir netgi kai kurie jėgos treniruočių judesiai, tokie kaip pilnas tvartas, dėl ko sunkiau pasiekti svorį. Tiems, kurie blogai keliauja, reikia išvengti pertvaros ir intensyvios treniruotės, tačiau kiekvieną dieną vis dar reikia 30 minučių fizinio aktyvumo.

“Focus on Non Impact Exercises”

Geriausi pratimai, skirti svorio netekimui tiems, kurie blogi kelio yra pratimai, kurie turi mažai įtakos. Šie pratimai apima maudymą, elipsinį treniruokliu ir dviračiu. Visi trys iš šių tinkamumo būdų yra lengvai organizme, su minimaliu įtempimu artėja prie apatinės kūno, jei tai padaryta teisingai.

Sukurkite savo raumenis

Kitas būdas padėti valdyti savo kelio skausmą – sukurti raumenis aplink kelio. Tai galima padaryti naudojant tinkamą trumpos smūgio treniruotės tipą. Pratimai, pvz., Kojų pratęsimai, pagreitėjimai ir griausme, padeda sustiprinti apatinius kūno raumenis, tokiu būdu apsaugant ir stiprinant jūsų kelius. Nepamirškite mažai svorio išlaikyti tol, kol nesugebate užauginti raumenų, kad nesusižeistumėte.