Treniruotes kreatino pakrovimo metu

Kreatinas yra amino rūgštis, natūraliai randama maiste, tačiau ji taip pat gali būti vartojama papildomoje formoje. Tai veiksmingai didina jūsų ATP parduotuves, kurios yra pagrindinis jūsų kūno energijos šaltinis trumpiems intensyviems pratimams, ir tai gali padėti sukurti raumenis. Pradėjus naują kreatino ciklą, keletą dienų reikės vartoti didesnę dozę – tai vadinama pakrovimo faze. Kad pasiektumėte maksimalų rezultatą, jūsų treniruočių metu reikia pakilti į pakrovimo etapą.

Laukimo fazė

Pasak Charles Poliquin, elito sportininkų “Poliquin Performance Center” savininko, pakrovimo fazė yra labai svarbi kreatino vartojimo požiūriu, nes tai leidžia jūsų kūnui papildyti savo kreatino parduotuves. “Poliquin” rekomenduoja penkias dienas vartoti 0,45 g kreatino kilogramui kūno svorio, kuris, jei norite, gali būti suskirstytas į mažesnes dozes. Po to tęskite nuo 5 iki 10 g per dieną. Kiekvienas ciklas turi trukti nuo aštuonių iki dešimties savaičių, tarp jų – keturias savaites.

Testavimas

Viena iš kreatino teigiamų privalumų yra tai, kad padidėja jėgos ir galios lygis. Norint sužinoti, kaip gerai galite reaguoti į kreatiną, pakrovimo metu turite nustatyti keletą testų. Pasirinkite du stiprumo pratybas, pvz., Tvartą ir soliariumą, ir įrašykite maksimalų vienintelį pasikartojimą. Pridėkite sprogią pratybą, pvz., Vertikalų šuolį ar plačią šuolį, ir treniruotę, kuri trunka nuo 10 iki 20 sekundžių, pavyzdžiui, 100 metrų sprinto. Įrašykite savo svorį, atstumą ar laiką, ir pakartokite testą ciklo pabaigoje, kad sužinotumėte, kaip gerai galite reaguoti į kreatiną.

Repų diapazonas

Remiantis Havajų universiteto atliktais tyrimais, kreatinas padeda pagaminti daugiau vandens į raumenų ląsteles, todėl raumenys atrodo didesni. Norėdami pasinaudoti šia galimybe, galbūt norėsite atlikti pratimus, kurie taip pat pristabdys jūsų raumenis laikinai. Vykdykite savo pratimus lėtai ir palaikykite kiekvieną pasikartojimą, skaičiuojant dvi sekundes, didžiausią susitraukimo poziciją, tuo pačiu raumenis išspausdinę taip sunkiai, kaip jūs galite. Tai pritraukia daugiau kraujo į raumenis, kartu su padidėjusiu vandeniu, todėl jūsų raumenys atrodo didesni. Tačiau perspėjimas: Kadangi kreatinas iš vandens ištraukia vandenį iš likusio kūno, naudinga gerti papildomus keletą stiklių vandens per visą pakrovimo fazę, kad būtų išvengta dehidratacijos.

Širdies ir kraujagyslių mokymas

Nors kreatinas yra labiausiai žinomas dėl jo privalumų stiprumo ir galios lygiams, jis taip pat gali padėti ilgiau. Kai jūs išsiplėtę per ištvermės įvykius, vandenilio jonai ir pieno rūgštis pradeda statyti raumenims, sukelia deginimo pojūtį ir verčia jus sumažinti intensyvumą. Kreatinas gali prisijungti prie vandenilio jonų, sulėtinti pieno rūgšties susidarymą ir sumažinti raumenų skausmą. Norėdami kuo geriau išnaudoti šį poveikį, pabandykite atlikti vieną ar dvi ilgesnes širdies ir kraujagyslių seansų, pvz., Plaukimo, bėgimo ar važiavimo dviračiu pakrovimo metu.