Veganų valgio planai diabetikams

Diabetikai gali valdyti savo būklę veganine dieta. Veganų dieta susideda iš augalinės kilmės maisto produktų, kurių sudėtyje yra vaisių, daržovių, ankštinių augalų, riešutų, sėklų ir sveiki grūdų. Ši dieta gali suteikti pranašumų prieš visažingą dietą diabetikams, visų pirma todėl, kad ji apima maisto produktus, kurių sudėtyje yra mononesočiųjų riebalų ir omega-3 riebalų rūgščių, kurie yra sveiki riebalai, ir neįtraukia maisto produktų, kurių sudėtyje yra daug sočiųjų riebalų, o tai gali padidinti širdies ir kraujagyslių sistemos ligų riziką . Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokią dietą.

Pusryčiams, gerkite stiklinę sojos pieno ir valgykite persikų ir žemės riešutų dubenį. Sojos maisto produktai, persikai ir žemės riešutai yra mažai glikemijos maisto produktai, kurių sudėtyje yra cukraus, kuris jūsų organizme sugeria lėtai, todėl galite kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Sojos pienas yra sveikas gėrimas, kuriame yra visos devynios esminės amino rūgštys, kad būtų galima gauti visą baltymų, sveikų riebalų, kad sumažintų cholesterolio kiekį ir sumažintų širdies ligų riziką, isoflavoną, antioksidantą, kuris gali sumažinti jūsų širdies ligų ir kalcio riziką, kad sumažėtų jūsų Osteoporozės rizika.

Sveikas mažai glikemijos veganų pietų gali būti keturios pupelių salotos su daržovių mišiniu. Pupelės, tokios kaip raudona inkstai, karališkasis, juodas ir garbanzo, turi tirpių skaidulų, nesuderinamą medžiagą, kuri gali sulėtinti cukraus absorbciją ir sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Daržovių mišinys, pvz., Romėnų salotos, morkos, agurkai, pomidorai, svogūnai, paprikos, salierai ir cukinijos, suteikia vitaminų, mineralų ir antioksidantų. Įpilkite alyvuogių aliejaus padažu, kad gautumėte mononesočiųjų riebalų rūgščių, sveikų riebalų, kurie gali sumažinti jūsų širdies ligų riziką.

Sveika vakarienė gali prasidėti su dubliu susmulkintų žirnių sriuba. Žirniai yra mažai glikemijos maisto produktai. Jūsų patiekalui kepti patiekiamas tempeh, patiekiamas su verdančiu bok choy ir miežiu. Tempeh yra fermentuotas sojos maistas. Bok choy yra tamsiai žalios spalvos lapų daržovė, kuri yra viena iš labiausiai maistinių medžiagų turinčių maisto produktų. Miežiai – tai visai grūdai, kurių glikemija yra maža.

Užkandžiai yra svarbi diabeto dietos dalis, nes jie gali padėti jums valdyti cukraus kiekį kraujyje tarp valgio. Sveikas veganų užkandis diabetikams yra graikiniai riešutai, riešutai, kurie gali padėti sumažinti insulino kiekį pasninkuose. Sumažėjęs insulino kiekį nėštumo metu galite kontroliuoti diabeto valdymą. Graikiniai riešutai taip pat turi omega-3 riebalų rūgščių. Omega-3 riebalų rūgščių suvartojimo padidėjimas gali sumažinti širdies ligų riziką.

Pusryčiai

Pietūs

Vakarienė

Užkandžiai