Vitaminas b-6 vyrams

Nors tiek vyrams, tiek moterims reikia vitamino B6, kad jie būtų sveiki, vyrams jų vėliau reikia šiek tiek daugiau. Vitaminas, kuris yra trijų cheminių formų, vadinamų piridoksalu, piridoksaminu ir piridoksinu, yra įvairiuose maisto produktuose, įskaitant pupeles, mėsą, žuvis, sustiprintus grūdus, kai kuriuos vaisius ir daržoves bei naminius paukščius.

Bendra vitamino B6 svarba

Jūsų organizmas naudoja vitaminą B6 daugiau nei 100 svarbių fermentinių reakcijų. Be vitamino B6 šios reakcijos vyktų lėčiau arba apskritai nebus. Tai visų pirma procesiniai baltymai – senus ir senus, ir naujus. Vienas svarbus pavyzdys yra hemoglobino, baltymo, kuris perneša deguonį kraujyje, susidarymą. Be tinkamo vitamino B6, jums gali pasireikšti anemijos simptomai, nes gali būti, kad nepakanka hemoglobino, kad jūsų ląstelėms ir audinams būtų gautas tinkamas deguonis. Vitaminas taip pat stiprina imuninę sistemą, padeda aminorūgštims paversti svarbiu vitaminu, vadinamu niacinu, ir padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje.

Rekomenduojama dienos pašalpa vyrams

Vitaminas B6 yra vandenyje tirpus, o tai reiškia, kad jis negali būti laikomas jūsų riebalų ląstelėse, todėl bet kokia papildoma medžiaga išsiskiria per šlapinimą. Kadangi jūs negalite laikyti vitamino B6, tai turi būti jūsų kasdienės dietos dalis. Pasak nacionalinių sveikatos institutų, vyrai ir moterys kiekvieną dieną turėtų iš esmės vartoti tokį patį kiekį vitamino B6. Tačiau vyresniems vyrams reikia šiek tiek daugiau nei vyresnės moterys. Vyrams nuo 19 iki 50 metų turėtų būti bent 1,3 miligramai B6 per dieną, o vyresni nei 50 metų žmonės turėtų gauti bent 1,7 miligramų per dieną. B6 vartojimas neturėtų viršyti 100 miligramų per parą, o jei taip, tai gali sukelti nervų sutrikimą, kurį sukelia per daug vitamino.

Vidutinis B6 vartojimas vyrams

Linuso Paulingo instituto duomenimis, jaunesni amerikiečiai vyrą sunaudoja vidutiniškai 2 miligramus vitamino B6 dienos, kuri atitinka rekomenduojamą paros dozę. Tačiau tyrimai parodė, kad pagyvenę vyrai vidutiniškai sunaudoja tik 1,2 miligramus vitamino dienos, o tai neatitinka rekomenduojamos dienos dozės. Imuninės sistemos ir pažinimo sutrikimų tyrimai parodė, kad šis vitamino B6 trūkumas gali turėti įtakos jų sveikatai.

Imuninės sistemos funkcija vyresnio amžiaus žmonėms

Žemas vitamino B būklė yra susijusi su prasta imunine sistema, veikiančia vyresnio amžiaus žmonėms. Visų pirma, vyresnio amžiaus žmonės, kuriems trūksta vitamino, nepasiranda pakankamai interleukino-2, imunitetą turinčios svarbios molekulės ar tam tikro limfocitų skaičiaus – ypatingo imuninės sistemos tipo ląstelių. Remiantis Linuso Paulingo instituto duomenimis, tyrimai parodė, kad padidinus tokio žmogaus vitamino B6 vartojimą, imuninė funkcija normalizuojama. Šių tyrimų metu vyrai turėjo vartoti žymiai daugiau vitamino B6 nei moterys: 2,9 miligramai per dieną, palyginti su 1,9 miligramais per parą.

Atmintis vyresnio amžiaus žmonėms

Manoma, kad aukštas aminorūgščių, vadinamų homocisteinu, kiekis kraujyje yra pagyvenusių žmonių demencija. Nustatyta, kad aukštas homocisteino kiekis atitinka tam tikrų vitaminų B kiekį, įskaitant B6. Tai leido mokslininkams įtarti, kad papildai vitaminais B gali sulėtinti demencijos atsiradimą. Viename 38 vyresnio amžiaus vyresnio amžiaus vyrams vitamino papildai B6 pagerino dalyvių prisiminimus, tačiau tai neturėjo įtakos kitoms kognityvinėms funkcijoms, tokioms kaip nuotaika ir protinis veikimas.